5 Ostke alternatiive, et viia oma veebiettevõte järgmisele tasemele – 2020

Paljude jaoks on Shopify pakutav kõik-ühes e-kaubanduse lahendus nende veebisaidi, ajaveebi või veebipoe jaoks suurepärane koht.


Kanada ettevõte asutati 2004. aastal ja selle tarkvara kasutati algselt veebipõhises lumelauapoes. See on e-kaubanduse lahendus, mis pakub veebipoodidele kaitseraua ja kaitseraua katvust koos lühikese aja jooksul kaupluse seadistamiseks vajaliku minimaalse hulga tehnilise asjatundlikkusega. Erinevalt mõnedest konkurentidest, kes pakuvad peamiselt seotud teenuseid, kuid pakuvad ka e-poe plaane, on Shopify eranditult e-kaubanduse lahendus.

See pole siiski kõigile. Ehkki Shopify pakub veebiettevõtetele ja uut äri alustavatele inimestele palju, on sellel pardal olev blogimisplatvorm, mida pole nii lihtne kasutada ja täisfunktsionaalsus kui WordPressi jaoks, mis on loodud nimega Liquid ja millel on järsk õppimiskõver, ja terminid, mida ei kasutata nii sageli ja mille harjumine võtab veidi aega (näiteks kasutatakse kollektsioone, kus neid tavaliselt nimetatakse kategooriateks).

Kui otsite oma veebiettevõtte jaoks Shopify jaoks tugevat alternatiivi, oleme koostanud teile kaalumiseks olevate sarnaste e-kaubanduse lahenduste loendi, mis on tellitud algajalt edasijõudnutele. Siin on midagi kasutajatele, kellel on kogemused ja igat tüüpi ettevõtted.

Pidage meeles, et Shopify pakub hostitud lahendust, mis tähendab, et nad hoolitsevad domeeni eest (alamdomeen, kui soovite oma domeeninime, saate selle Shopify-st osta, kuid teil on vaja vähe tehnikat asjatundlikku, et seda oma saidile suunata), veeb klientide hostimine, ostukorvitarkvara ja SSL (Secure Socket Layer) kaitse. See tähendab ka, et nad käsitlevad turbeuuendusi ja konfiguratsioone. Mõned meie nimekirjas olevad Shopify alternatiivid pakuvad mugavuse tagamiseks ka hostitud lahendusi.

Mõned neist on ise hostitud, mis tähendab, et peate endale ise domeeninime ja veebimajutuse hankima, seejärel installima oma tarkvara ja seadistama selle vastavalt oma ettevõttele. Te vastutaksite tarkvara ja turbeuuenduste eest, mis tagavad teie saidi täieliku kaitse, ning omaenda SSL-i pakkumise eest, mis on palju odavam kui see oli kord aastas ja praegu, mittetehniliste jaoks palju lihtsamini rakendatav ja installitav..

Enda hostitud valikuga on vaja veel vaeva näha ja vajatakse ka oskusteavet, kui te ei saa kooderit palgata, kuid see annab suurema vabaduse oma veebipoe kohandamiseks ja juhtimiseks. See võimaldab teil hoida oma andmeid privaatsena kolmandate osapoolte ettevõtete poolt.

Wix – algajatele mõeldud võimalus

2006. aastal asutatud Iisraelis asuv ettevõte Wix on väga sarnane Weeblyle selle poolest, et pakub veebipõhiseid pukseerimisriistu, kuid on kasutatavuse ja funktsionaalsuse osas palju parem. Wix on pilvepõhine platvorm, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt HTML5-e ja mobiilisaite luua ning lisada mitmesuguseid pistikprogramme, rakendusi ja funktsioone. Wix teenib oma tulu premium-teenuste kaudu ja kasutajad peavad registreeruma vähemalt Kuu plaan 17 dollarit et pääseda juurde Wixi e-kaubanduse teenustele.

Wix ei paku laia valikut funktsioone, mis teistel selles loendis on, kuid see on sobiv valik neile, kes soovivad põhipoodi ja tehniliste probleemide vältimiseks. Neil on olemas suurepärane tugiteenistuja, kes aitab teil oma saiti üles ehitada ja aitab teil kõigil lünkadel, mida selle käitamisel tabanud olete. Need võimaldavad integreerida mitmeid kolmanda osapoole tööriistu, nagu ka Google Analytics, ilma kasutatavust kahjustamata.

Wix on tasuv ja hõlpsasti kasutatav võimalus uutele ettevõtetele või neile, kes soovivad oma äri veebis kätte saada.

Kuidas Wix võrdleb Shopifyga

Ehkki Shopify võib saadaolevate mallide, funktsioonide ja pakutavate makseprotsessorite arvu osas Wixiga võrreldes väikest eelist, pakub Wix oma lohistamisvõimalustega siiski suurt kasutusmugavust. Ainus Wixi disaini puudus – võimetus kirjutada tegelikku HTML / CSS-i, nii et kohandamine on läbi. Kõik veebisaidi elemendid, kujundus, lehed, navigeerimine on lihtsad ja hõlpsasti seadistatavad.

Kahe teenuse hinnad on võrreldavad ja mõlemad pakuvad 14-päevast tasuta prooviperioodi. Wix ei küsi komisjonitasu ega müügiprotsenti, mis meeldib uuematele ettevõtete omanikele. Wixil on rakenduste poodiga sisseehitatud mõned suurepärased põhiturunduse võimalused, et pakkuda neile laiendusi. Wixi hostitud teenus pakub teie saidi ohutuks ja kiireks töötamiseks suurt kiirust ja turvalisust, mis aitab teil seda müüki teha.

Lisateave minu lehel Wixi ülevaade.

Weebly – algajate võimalus

San Franciscos asuv Weebly, mis loodi 2006. aastal, on veebimajutusteenus, mis pakub veebisaitide lohistamist, mis sobib suurepäraselt kasutajatele, kellel pole vähe HTML-i või puudub kodeerimise kogemus. See on tasuta veebisaidi looja, kasutades veebibrauseris vidinapõhist ehitajat. Iga saidi komponent on lohistamine ja iga veebisaidi mobiilne versioon genereeritakse automaatselt.

Weebly e-kaubanduse teenused pakuvad samu pilkupüüdvaid teemasid, millest valida, samu funktsioone. 2016. aasta e-kaubanduse värskendus tõi kasutusele hüljatud ostukorvi funktsioonid koos maksude ja saatmiskulude arvutatud määradega. Nagu Shopify, on see ka kõik-ühes lahendus, mis sobib suurepäraselt kellelegi, kes alles alustab ettevõtet või viibib oma ettevõtte veebis.

Weebly pakub e-kaubandust nii hostitud kui ka ise hostitavas versioonis. Kuigi pilvepõhine (rakendused, teenused või ressursid, mis on kasutajatele Interneti kaudu saadaval pilvandmetöötluse pakkuja serveritest) on hostitud, on soovitatav alla laadida Weebly spetsiaalsesse või virtuaalserverisse, kus on mainekas hostimisteenus.

Kuidas Weebly võrdleb Shopifyga

Weebly on kasutajasõbralikum kui Shopify. Weebly veebisaidi koostajaga pole HTML-ide või CSS-ide valdamine vajalik. Valides malli ja kohandades seda vastavalt teie vajadustele saate nautida saadaolevat intuitiivset liidest ja lihtsaid veebidisaini tööriistu. Kohandamisvalikud on imelised ja muudavad kogu saidi stiili vahetamise kiireks ja lihtsaks. Võimaluse korral sisestada kohandatud CSS-i ja PHP-koodi, kui teil on oskusteavet, saate luua üsna professionaalse ilmega saidi.

Weebly hoiab oma funktsiooni pakkudes ja klienditugi Shopify vastu. Varusid on lihtne hallata nende hästi korraldatud taustaliidese, SSL-sertifikaatide, piiramatu salvestusruumi, kirjete ja ribalaiuse, kupongide, maksu- ja saatekalkulaatori ning digitaalsete kaupade tööriistade abil..

Kui Shopify pakub tasuta 14-päevast prooviversiooni, on Weeblyl tasuta e-kaubanduse plaan. Nad pakuvad ka täisfunktsionaalset veebipoodi, kuhu saate ilma tehingutasudeta lisada piiramatu hulga tooteid, mis on umbes pooled Shopify võrreldava plaani maksumusest.

BigCommerce – vahepealne võimalus

BigCommerce’il on Shopifyga palju ühist. Alates Texase ettevõtte asutamisest 2009. aastal on Texases asuv ettevõte näinud uskumatut kasvu aastast aastasse ning nende suure võimsusega platvorm teenib oma tööaja ja jõudluse eest kõrgeid hindeid. BigCommerce’is saadaval olevad kvaliteetsed turundus- ja teisendustööriistad aitavad suurendada tuhandeid nende teenust kasutavate klientide müüki.

BigCommerce on hostitud teenus, mis pakub nelja plaani – Standard, Plus, Pro ja Enterprise – alates 29,95 dollarist. Ehkki see on meie nimekirjas kõige kallim Shopify alternatiiv, saavad müüjad alustada proovimiseks 15-päevase tasuta prooviversiooniga. Olenemata plaanist võimaldab BigCommerce müüa piiramatu hulga tooteid mitme kanali kaudu ilma tehingutasudeta. Kõrgema taseme plaanid pakuvad mitmeid soovitavaid funktsioone, nagu hüljatud ostukorvi tööriistad, võimsad otsinguvõimalused, pettuste jälgimine, analüüs ja filtreerimisvalikud.

Kuidas BigCommerce võrdleb Shopifyga

Kuigi BigCommerce pakub tasuta prooviversiooni ja Shopify omadega võrreldavaid hindu, pakub see klientidele ilma lisatasuta palju rohkem kasutusvalmis funktsioone. Kasutajad saavad asjade esiküljel seada BOGO allahindlusi, kingituste pakkimise võimalusi ja palju muud. See tegeleb ka muude oluliste probleemidega, nagu ettevõtete omanikud peavad hoolitsema, näiteks turvalisuse juurutamise ja PCI-vastavuse eest. Kui juhtub, et mõni funktsioon, mida BigCommerce teie plaaniga ei paku, on olemas rakenduste pood nagu Shopify ja tõenäoliselt leiate selle seal. Võimalik, et teie kavas on kõik, mida vajate, kuna BigCommerce pakub nende kavades keerukamaid tööriistu kui Shopify.

BigCommerce’i administraatoripaneel on äärmiselt kasutajasõbralik, eeldades vähest koolitust või üldse mitte koolitust. Saidiomanikud saavad seda saiti hõlpsalt hooldada, oma andmete, kategooriate ja filtritega manipuleerides ilma, et nad peaksid tööle võtma kooderit või volitama seda teisele meeskonnaliikmele. Seda kõike on väga lihtne mõista ja kasutada.

BigCommerce pakub ööpäevaringset klienditeenindust ja tehnilist tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. Paljud teised e-kaubandusteenused ei saa seda väidet esitada. Kui keegi on teile abiks igal ajal päeval või öösel, saate oma saidi seadistamisel ja käitamisel nautida meelerahu.

Kas me mainisime, et BigCommerce’i saab kasutada koos üle 40 makse töötlejaga? Neil on Paypaliga leping, mis võib-olla pakub madalamaid tasusid kui teised töötlejad. Shopify saab kasutada koos rohkemate makseprotsessoritega kui BigCommerce ja loobub tehingutasudest, kui kasutatakse nende sisest makseprotsessorit. On olnud väiteid, et Shopify makseprotsessori kasutamist reguleerivad reeglid on väga ranged ega ole kõigile kasutajatele kättesaadavad.

Vaadake minu juhendit BigCommerce vs Shopify

WooCommerce – vahepealne võimalus

WooCommerce on avatud lähtekoodiga tarkvara (tarkvara, kus algne lähtekood on vabalt saadaval ja seda saab ümber levitada ning muuta) e-poe WordPressi pistikprogramm, mis on mõeldud WordPressi kasutavatele väikestele ja suurtele ettevõtetele. Pärast 2011. aastal väljaandmist sai see kiiresti populaarseks selle paigaldamise ja kohandamise lihtsuse tõttu. See töötab WordPressiga sujuvalt ja on väga mobiilisõbralik. Et see oli tasuta, muutis selle veelgi populaarsemaks. Täna väidab WooCommerce, et nende saidil on 29% kõigist veebipoodidest, mis on muljetavaldav arv.

WooCommerce kasutamiseks vajalik platvorm WordPress on hõlpsalt tänapäeval kõige võimsam ja kasutajasõbralikum sisuhaldussüsteem (CMS). See pole mitte ainult tasuta, vaid seda pakutakse enamikule veebimajutusettevõtetele hõlpsaks allalaadimiseks ja installimiseks. WooCommerce’i pistikprogrammi kasutamine poodide loomiseks WordPressi sait on Shopify iseseisev host.

Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad siiski WordPressi spetsiifilisi kavasid, näiteks WP Engine, ning tavaliselt haldab host nende jaoks WordPressi, selle teemade ja pistikprogrammide versiooniuuendusi koos turbevärskendustega, mis annavad sellel valikul eelise Magento ees. ise hostitud teenus vähem kogenud kasutajatele.

Ehkki WordPressi uustulnukate jaoks on olemas õppekõver, on enamiku jaoks seda lühikese aja jooksul lihtne kasutada ning WordPressi lugematuid juhiseid ja õpetusi on lugematul hulgal. Tutvuge WordPressi veebisaidi käivitamisel kindlasti minu algajatega..

WooCommerce’i saab kasutada paljude makseprotsessoritega ja see ei nõua tehingutasusid. Täiendavate funktsioonide jaoks on palju laiendusi ja lisandmooduleid, millest paljud pole tasuta.

Peale selle ja teie veebimajutamise pole WooCommerce’i kasutamise eest mingeid muid tasusid.

Kuidas võrrelda WordPressit Shopifyga

WooCommerce pakub suurt paindlikkust ja mastaapsust. Nagu Magento, pakub see ka teile viisi, kuidas hoida oma andmeid sõltumatuna kolmandatest osapooltest. Kui arvestada paljude Shopify lisafunktsioonide hulka kuuluvad kuupõhised tellimused ja laiendused ning WooCommerce’i lisandmoodulid, mis on tavaliselt ühekordne tasu, on lihtne mõista, kuidas saaksite WooCommerceiga pikaajaliselt raha säästa.

Woocommerce pakub ka laia valikut analüütilisi tööriistu, mida vajate oma ettevõtte jaoks. Shopify pakub selliseid tööriistu / aruandeid ainult alates 79-dollarisest kuuplaanist, kuid Woocommerce’is on need tasuta.

Analytics on oluline, nii et saate mõõta toodete müüki ning sorteerida ja analüüsida andmeid kuupäeva ja kaubamärgi järgi, mõõta statistikat eri klientide kohta eraldi või gruppidena, arvutada kogu müüki päevas ja kuus, mõõta saadud tellimuste arvu, jälgida tellimused, mida kliendid esitavad, määrake kohaletoimetamise tippajad, kellaajad ja muu – kõik ilma eraldi pistikprogrammi või lisandmoodulit alla laadimata või selleks täiendavat personali palkama.

WooCommerce’i viimane eelis on turvalisus. Woocommerce’i müügikoht (POS) pole lihtsalt turvaline, vaid toetab mitmesuguseid tehingutüüpe, mis tähendab, et platvormi saab kasutada suur hulk tarbijaid.

Lisateavet leiate minu juhendist WooCommerce vs Shopify

Magento – täpsem variant

Magento, mille autoriks on Varian, Inc. Culver City, CA 2008. aastal, on väärtuslik isetehtud alternatiiv Shopifyle. See on PHP-ga kirjutatud tasuta avatud lähtekoodiga ostukorv, mis sobib kõige paremini suuremate ettevõtete jaoks. Magento on 2017. aasta aprilli seisuga nii allalaaditav kui ka pilvepõhine. Isegi uue pilveversiooni korral on soovitatav Magento käitada spetsiaalses või virtuaalserveris, mis tähendab, et peate leidma hostimisteenuse.

Magento pakub mitmekülgset sisuhaldust koos intuitiivse, visuaalse põhitoimetajaga, mis võimaldab teil oma pood üles ehitada ja kohandada lennult. Selle mobiilisõbralik konfiguratsioon tagab selle hea väljanägemise kõigis seadmetes. Magento platvorm toetab ühel saidil enam kui 500 000 toodet ja haldab tunnis üle 80 000 tellimuse. SEO tõhusus on sisse ehitatud, tagades järjest parema asetuse kõigis juhtivates otsingumootorites.

Magento tegeleb kolmandate osapoolte integreerimisega nagu tšempion, võimaldades teil luua ühenduse Paypali, Ebay, Quickbooksi, Mail Chimpide ja muude teenustega. Magento jaoks on saadaval hulgaliselt laiendusi ja pistikprogramme, mis säästavad teid vajadusest luua maapinnast üles – reaalajasäästja.

Jah, Magento on mõeldud neile, kes on kogenud koodiga või kellel on kapital palgata keegi, kes selle nende jaoks kokku paneb. Lõpptulemus neile, kes saavad, on võimas ja skaleeritav veebisait, mis viib teie ettevõtte uutesse kõrgustesse.

Kuidas võrrelda Magento Shopifyga

Kuigi Magentat ei saa kõik kasutada, on see parem valik ettevõtetele, kes soovivad oma e-poe üle täielikku kontrolli. Jällegi peate ise kujundamise, majutamise ja turvalisuse korraldama. Kui see pole probleem, on Magento ise tasuta ja pakub pardal paremat mitmekeelset tuge kui Shopify.

Kas mainisime intelligentset filtreeritud ostjaotsingut? Magento võimaldab teil parandada oma klientide kogemusi dünaamiliste otsingufunktsioonidega, mis filtreerivad tooteid mitmesuguste parameetrite järgi. Kasutades unikaalseid otsinguterminite pilvi, tooteülevaateid, tootemärgistuse filtreid, hiljuti vaadatud tooteid ja võimalust kasutada otsingu konfigureerimiseks automaatselt soovitatud termineid.

Lisaks kõigile neile funktsioonidele pakub see ka kohandatud konfiguratsioone, et optimeerida laadimisaega, tuhandeid rakendusi ja lisandmooduleid. Kui kõik kokku panna, pakub Magento ettevõtetele enneolematut kontrolli oma poe ja selle kõigi aspektide üle.

Teie ettevõttele õige valiku tegemine

On ka täiendavaid poodlahendusi, mida võite Shopify konkurendina arvestada ja mida nimetame auväärseks näiteks Lemonstand, Volusion, Big Cartel, 3dcart, MarketPress Ecommerce (WooCommerce’iga sarnane WordPressi pistikprogramm) ja palju muud..

Erinevate poodiplatvormide hindamisel võiksite kaaluda oma lao suurust ja veenduda, et maksate vajalike teenuste eest minimaalset rahasummat. Võite olla kindel, milliseid tooteid müüte, kuna digitaalse allalaadimise müümiseks valitud platvorm ei pruugi olla sama koht, kuhu läheksite füüsiliste kaupade müümiseks.

Soovite teada, milliseid makseviise aktsepteerite, kas teie jaoks on kõige parem valida hostitud teenus või ise hostitud teenus ja määratleda veebiettevõtte loomiseks vajalikud allhanked. Viimaseks peate määrama oma eelarve ja teadma täpselt, kui palju saate kulutada selliste igakuiste kulude jaoks nagu poodide teenusplaanid või veebimajutus.

Ka praegu oma ettevõtte tuleviku peale mõtlemine võib tulevikus säästa teie aega. Soodsam variant võib teie ettevõttele alguses hästi sobida, kuid kui platvorm ei paku mastaapsust, siis võite tulevikus asuda tööle e-kaubanduse teenusega, mis sobib teie kasvuga.

Kui teenindus on teile oluline, võiksite pöörduda tugimeeskondade poole ettevõtetes, kelle teenuseid te kaalute, ja küsida mis tahes küsimusi. Laske oma küsimustel eelnevalt valmis olla ja pöörduge ettevõtete poole mis tahes viisil, nagu tunneksite end tavaliselt kõige mugavamalt. Isemõtlevate poodide platvormide puhul vaadake veebimajutusteenuste pakkujaid ja võtke ühendust nende tugimeeskondadega. Vaadake, mida nad saavad teile öelda poodide lahenduse, oma ettevõtte ja selle kohta, kuidas nad saavad teie ettevõtte vajadusi teenindada.

Kui olete oma ettevõtte erivajadusi kitsendanud, määrake, millised teenused sobivad kõige paremini. Kuna enamus valikuid, millest oleme rääkinud, pakuvad vähemalt tasuta prooviperioodi, võite proovida teile kõige rohkem huvi pakkuvaid teenuseid ja vaadata, millised sobivad teie ja teie ettevõtte jaoks kõige paremini. Huvipakkuvate teenuste prooviperioodide läbimine võtab natuke aega, kuid pikas perspektiivis on teil hea meel, et pingutasite ja loodetavasti premeerite teid eduka, kasvava veebiettevõttega, millest saab sissetulekuallikas lähiaastateks.

[Viimati värskendatud 10. oktoobril 2019]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map