.Free Alan Adı Uzantısı

ücretsiz alan adı uzantısı


Bir .free alan adı nedir?

.free, şirketin çevrimiçi girişimleri için özel bir platform olarak hizmet vermek üzere Amazon tarafından başlangıçta takip edilen genel bir üst düzey alan adıdır. Devralımını sürdüren diğer şirketler arasında Charleston Road Registry ve Uniregistry Corps aracılığıyla Google teknoloji girişimi “Donuts” yer alıyor.

Neden bir .free alan adı uzantısı seçmelisiniz??

“Ücretsiz” kelimesinin ne kadar açık uçlu olduğu düşünüldüğünde, .free alan adları hemen hemen herkes veya herhangi bir şey için uygundur. Özgür hizmetler sayfasına sahip olan vatanseverler, ücret köleliğine karşı savunuyorlar, özgürlüğe ilgi duyan veya bunun için ücret ödemeden bir şey sağlayan herhangi bir taraf, .free alan adına sahip olmaktan daha uygun olurdu.

.Free web siteleri için fikirler.

Aşağıdaki liste, .free alan adının nasıl görünebileceğine ilişkin birçok örnekten oluşmaktadır. Her gün kaç yeni web sitesi oluşturulduğunu göz önünde bulundurarak, bu önerilerin en azından bir kısmının bilen taraflarca önceden edinilmiş olması kesinlikle mümkündür..

Mevcut bir web sitesinin alt bölümü olarak. Bu öneri zaten bir web sitesine sahip olan herkes için geçerli olacaktır. Bu senaryoda, bir .free alan adı, sitenin ücretsiz olarak sağladığı her şey ve her şey için bir mekan olarak kullanılabilir. Bu, web sitesinin muhasebe tarafına da fayda sağlayacaktır, çünkü ücretli içerik ve ücretsiz içerik arasında işlemlerin nerede gerçekleştiğini kolayca fark edebildi ve sahiplerinin web sitelerinin geleceğine daha iyi bilgi vermesine izin verdi.

“eller serbest.” Bu site, hangi ülke ve eyaletlerin transit halindeyken cihazların kullanımıyla ilgili yasaları olduğu ve ayrıca bir kişinin bu yasaları ihlal ettiği tespit edilirse para cezalarının ne olabileceği konusunda halkı bilgilendirmek için bir hedef olabilir. Benzer bir şekilde, hands.free, insanların sürüş sırasında cep telefonlarını kullanmalarına ve hala ülkelerindeki veya eyaletlerindeki yasaların sınırları dahilinde çalışmasına izin vermek için çeşitli çevre birimleri ve aksesuarlar satan bir satıcı sitesi olabilir..

“Özgür olmak istiyorum.” Bunun gibi bir site, Kraliçe’nin “Özgürlüğü Armak İstiyorum” şarkısından alınan Kraliçe ve Freddie Mercury’nin müziğine odaklanabilir. Ayrıca, insanların alkol, nikotin ve benzeri şeylerden vazgeçmelerine yardımcı olan tavsiye veya ürünler sunan, her türlü sağlamlık veya bağımlılık önleme sitesi tarafından kolayca kullanılabilir. Ya da buna benzer bir site, insanlara günlük 9 ila 5 işten kendilerini nasıl kurtaracaklarını ve çevrimiçi paralarını nasıl kazanacaklarını öğreteceğiniz bir site olabilir..

“Swim.free.” Böyle bir site büyük olasılıkla “Ücretsiz! Iwatobi Swim Club, ”Japonya’dan, hepsi Iwatobi Lisesi yüzme takımına ait birkaç çocuğun hayatına odaklanan animasyonlu bir dizi.

“Butter.free.” Bu site, trafiği “Butterfree”, Pokémon’un “Caterpie” serisinin son şekli ve “Ulusal Pokédex” e 12. giriş ile ilgili her şeye ve her şeye odaklanan bir mizah sitesine yönlendirebilir. Böyle bir site, Ash’in Butterfree’sinin karikatürde kazanma kaybı oranının, canavara malın, son mücadeleye Butterfree alan çeşitli oyunların başarılı oyunlarının nasıl olduğunu detaylandırabilir..

“Nothingfor.free.” Bu sitenin adı, hiçbir şeyin gerçekten ücretsiz olmadığı ve böyle bir sitenin bir şemsiye sitesi olarak hizmet edebileceği ve bir mağaza tarafından ücretsiz olarak sunulan veya bir satıcı tarafından çeşitli satın alımlarla ücretsiz olarak sunulan her şeyi ortaya çıkaran atasözünden alınır. Aboneler, sitenin kendileri hakkında yayınladığı anda yeni fırsatlardan haberdar edilebilir. Örneğin, site, yeni bir pizza dağıtım zincirinin, sipariş yeni bir çevrimiçi hesaptan geldiğinde ücretsiz bir breadsticks siparişi sunarak işini bitirmeyi planladığını ve aynı zamanda başka bir teklifin haberlerini paylaştığını açıklayarak bir ücretsiz mal örneğini gösterebilir. bir mücevher zinciri, herhangi bir outlet mağazasından satın alınan herhangi bir halkanın ücretsiz gravürünü ve yeniden boyutlandırılmasını sağlar.

“ücretsiz.” Bu, kullanıcıları bir cep telefonu, internet hizmeti ve benzeri gibi ihtiyaçları ücretsiz olarak alabilecekleri yollarla bilgilendirebilecek bir yardım sitesi olacaktır. Evsizlere acil kullanım amaçlı telefon sağlayan programların onaylanmasında böyle bir site, evsizleri kaldırabilecek ve talihsiz yaşam koşullarından mahrum edebilecek programlara bağlantılar da içerebilir. Alternatif olarak, bu site uzun mesafeli sürücüler için bir nimet olabilir ve kullanıcıları ücretli yollardan uzağa yönlendiren alternatif yolları vurgulayabilir ve aynı zamanda sürücü için belirli bir ücretten kaçınmanın ne kadar yoldan olabileceğini açıklayabilir. İkinci site, kullanıcılara ücretli yollardan kaçınmak için hangi hedeflerin takip edilmesinin imkansız veya hantal olduğunu bildirir..

“Livehardordie.free.” “Film Kritiği Hulk” gibi film hayranlarından esinlenerek, bu, “Star Wars” serisinin Jedi ustası ve Jedi ustası ve Force hayaleti Yoda’nın düzensiz sözdiziminde konuşulduğunda filmlerin başlıklarını ve planlarını yeniden özetlemeye adanmış bir site olurdu; alanın başlığı 2007 filmi “Live Free or Die Hard” filminde bir riff.

“Cash.free” para harcamadan edinilebilecek çeşitli mal ve hizmetleri listeleyerek kullanıcılara hizmet eder. Bu sitede mevcut olan içerik türlerine örnekler aşağıdaki fikirleri içerebilir: Bir başvuru sahibi belirli bir metriğe göre kondisyon düzeyini iyileştirmişse aylık üyelik ücretinden feragat eden bir spor salonu.

Bir zincir restoran, yeni bir yerin açılış gününde gösterilmek üzere bir metrik katılımcıya bir yıl boyunca ücretsiz yemek verebilir. Reklam ayrıca, bu tür teklifler için, “Günde bir öğün.” Yerel bir eğlence parkı, bir geri dönüşüm merkezinden alınan bir kuponda belirtilen her 25 pound geri dönüştürülebilir kutu için bir ücretsiz giriş bileti verebilir.

Nerede bir .free alan adı satın alabilirsiniz??

Bir .free alan adı satın almak isteyen herhangi bir taraf bunu OnlyDomains.com, Name.com ve Enom.com gibi sitelerde yapabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map