30 najlepších doplnkov pre sociálne zdieľanie pre WordPress – 2020

Nepomýliť sa; sociálne médiá zohrávajú veľkú úlohu v úspechu akejkoľvek modernej webovej stránky. Sociálne siete úplne zmenili spôsob komunikácie ľudí. Toto sa netýka iba rodiny a priateľov, ale aj firiem. Niektoré z najväčších sociálnych sietí majú stovky miliónov aktívnych používateľov. Zamyslite sa nad všetkým tým nevyužitým marketingovým potenciálom! Ľudia mladí a starí sa hrnú každý deň na Twitter, Facebook a YouTube, tak prečo nevyužiť to, čo tieto siete dosiahli na dosiahnutie cieľovej demografickej skupiny.?


Integrácia sociálnych médií do vašej webovej stránky WordPress môže výrazne zmeniť váš celkový dosah. Zobrazovanie tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti v dolnej časti každého príspevku dáva vašim čitateľom príležitosť zdieľať váš obsah so svojím vlastným publikom, čím vytvára expozíciu snehovej gule. Nielenže dokážete zvýšiť návštevnosť digitálnym ústnym podaním, ale aj zvýšená prítomnosť na sociálnych sieťach môže tiež zvýšiť hodnotenie vašich vyhľadávacích nástrojov.

Existuje veľa spôsobov, ako využiť sociálne médiá. Doplnok WordPress ponúka rýchly a jednoduchý spôsob, ako zobraziť všetky vaše odkazy. Prémiové aj bezplatné možnosti ponúkajú elegantný spôsob, ako propagovať zdieľanie bez nadmerného znášania. Zaokrúhli sme niektoré z najlepších doplnkov na zdieľanie obsahu pre WordPress.

Monarch – (doplnok Premium)

Vytvorený spoločnosťou Elegant Themes, tento doplnok pre sociálne médiá je jedným z najlepších na svete. Medzi majiteľmi webových stránok sa stal veľmi populárny, pretože ponúka flexibilitu a umožňuje vám vytvárať tlačidlá zdieľania, ako chcete. Pri výbere niekoľkých štýlov a farieb nie je ťažké implementovať tlačidlá, ktoré zodpovedajú téme vášho webu. Monarch navyše ponúka niekoľko možností, kde sa majú tlačidlá zobraziť. Môžu byť umiestnené na spodnej časti stránky, môžu sa javiť ako plávajúci bočný panel alebo môžu prekvapiť návštevníkov v muške. Voľba je na vás.

Prístup k Monarch je spojený s členstvom v Elegantných témach, ktoré môžete získať ako ročné predplatné alebo jednorazový nákup. V súčasnosti Monarch podporuje viac ako 35 sietí sociálnych médií. Patria medzi ne veľké obľúbené položky a niektoré menej známe siete.

Social Snap – (Premium plugin)

Ak hľadáte bezplatnú možnosť, môže byť pre vás Snap Social. Bezplatná verzia je k dispozícii na WordPress.org. Tento doplnok uľahčuje implementáciu tlačidiel pre niektoré z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií. Inštalácia doplnku je pomerne jednoduchá a je k dispozícii veľa možností prispôsobenia.

Jedna vec, ktorá sa nám na službe Social Snap páči, je widget. Pomocou miniaplikácie môžete svoje sociálne odkazy umiestniť kamkoľvek na svoj web. Social Snap má prémiovú verziu, ktorá prichádza s nákladmi. Zahŕňa to však väčšiu integráciu sociálnych médií a niekoľko doplnkových funkcií, ktoré môžu ešte viac zvýšiť vaše čísla.

Tlačidlá jednoduchého zdieľania na sociálnych sieťach – (doplnok Premium)

Jednoduchosť tlačidiel jednoduchých sociálnych zdieľaní bola vytvorená v roku 2013 a je priamo v názve. Po nainštalovaní doplnku môžete implementovať odkazy a prispôsobovať tlačidlá tak, ako chcete. V súčasnosti existuje viac ako 30 rôznych pozícií tlačidiel. K dispozícii sú tiež prelety, plávajúce tyče a spustené vyskakovacie udalosti.

Ak je výkon najvyššou prioritou, budete radi, že tlačidlá Easy Social Share Buttons boli schválené spoločnosťou WP Engine. WP Engine je nástroj na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý odporúča tlačidlá Easy Social Share Buttons, pretože nemá obrovský vplyv na výkonnosť vašich stránok..

Sociálny prúd toku

Tento prémiový doplnok WordPress organizuje všetky vaše prúdy sociálnych médií do jedného kondenzovaného priestoru. Je to skvelý spôsob, ako sa návštevníci vašich webových stránok pozrieť na to, čo ste uverejnili. Najlepšie zo všetkého je, že je krásne navrhnutý tak, aby poskytoval elegantný a moderný vzhľad.

Flow Flow Social Stream vytvára prúdy z viac ako 40 rôznych platforiem sociálnych médií. Samozrejme, sú k dispozícii možnosti prispôsobenia, aby sa dosiahol dokonalý vzhľad. Majitelia webových stránok môžu tiež implementovať Google AdSense a sponzorovaný obsah priamo na svojich stránkach.

Sociálne vojny – (doplnok Premium)

Social Warfare je jednoduchý doplnok, ktorý je dodávaný v bezplatnej alebo prémiovej verzii. Bezplatný doplnok podporuje šesť najpopulárnejších platforiem sociálnych médií. Vaši návštevníci môžu zdieľať blog, odosielať tweet a priamejšie z vášho webu. S platenou verziou sa táto funkčnosť zvyšuje prostredníctvom krátkych odkazov, väčšej integrácie a množstva vlastných návrhov.

S ikonami sociálnych médií získate aj malý widget. Zobrazuje články na základe toho, koľkokrát boli zdieľané. Miniaplikácia používa malé miniatúry na udržanie vecí usporiadaných a atraktívnych.

jetpack

Jetpack je jedným z najlepších bezplatných doplnkov pre WordPress. Je to bezproblémové riešenie na vytvorenie väčšieho vystavenia sociálnym médiám. Aj keď je obmedzený, pokiaľ ide o možnosti, nezabránilo mu to, aby sa stal pre mnohých majiteľov webových stránok možnosťou voľby typu go-to. Plugin má zhruba 5 miliónov aktívnych inštalácií, čo je celkom pôsobivé.

Všetky ikony sú umiestnené v dolnej časti stránky. Doplnok podporuje mnoho platforiem v jednoduchom rade kruhových tlačidiel. Môžete sa tiež rozhodnúť zobraziť oficiálnu ikonu, text a ďalšie.

Sociálny prúd WordPress

WordPress Social Stream je doplnok navrhnutý tak, aby kombinoval viacero profilov sociálnych médií do jedného aktívneho toku. Podporuje niekoľko najpopulárnejších sociálnych sietí a ponúka niekoľko možností, ako si chcete veci usporiadať. Doplnok funguje so sociálnou stenou jQuery, čo vám umožňuje zodpovedajúcim spôsobom filtrovať príspevky.

Facebook fotografie Posuvník

Chcete svojim návštevníkom poskytnúť rýchly prístup k vašim kanálom Twitter alebo Facebook z vašich stránok? Facebooku Posuvník to umožňuje. Len v niekoľkých krokoch môžete nainštalovať doplnok a vytvoriť svoj informačný kanál. Vytvára atraktívne karty, ktoré vynikajú a zabezpečujú, aby ich vaši návštevníci vždy videli.

Napriek názvu funguje doplnok so sieťou. Najlepšie na tom je, že je ľahké získať podporu. Arscode, doplnok, ponúka nepretržitú podporu, takže sa o problémy môžete okamžite postarať.

Social Pug

Vytváranie jednoduchých tlačidiel je ľahké pomocou Social Pug. Bezplatná verzia doplnku podporuje Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest a Google +. Existuje niekoľko možností prispôsobenia. Môžete si vybrať z niekoľkých možností umiestnenia a upraviť tvar ikon tak, aby fungovali pre vaše stránky.

Inovácia na platenú verziu zaberá veci. Obsahuje tlačidlo „Click to Tweet“ pre ľahkú zdieľateľnosť. Navyše, platená verzia podporuje Google Analytics a Bitly, aby vám poskytla úplnú kontrolu nad integráciou sociálnych médií.

Widget pre sociálne médiá (bezplatný doplnok)

Toto je jeden z najlepších doplnkov pre sociálne médiá WordPress na vytváranie jednoduchých ikon. Je to úplne zadarmo a zameriava sa na poskytovanie odkazov, na ktoré môžu návštevníci kliknúť a navštívia všetky vaše profily.

Ikony sú usporiadané na bočnom paneli. V súčasnosti podporuje viac ako 50 platforiem sociálnych médií. Všetky ikony sú krásne navrhnuté a dodávajú sa v niekoľkých rôznych veľkostiach. Máte tiež možnosť urobiť animované ikony, čo je pekné.

Swifty Bar – (bezplatný doplnok)

Swifty Bar je jedinečný doplnok, ktorý vyzerá skvele na mobilných aj stolných zariadeniach. Je to viac ako len doplnok pre integráciu sociálnych médií. Poskytuje tiež ďalšie informácie, ktoré by mohli byť užitočné pre vášho čitateľa. Napríklad zobrazuje názov článku, autora a približnú dĺžku čítania.

Interaktívna lišta sa tiež používa na zobrazenie čitateľovho pokroku. Je to vynikajúci spôsob, ako informovať návštevníkov o tom, koľko časti prečítali a koľko obsahu na stránke zostalo. Na pravej strane nájdete čisté tlačidlá na zdieľanie v sociálnych sieťach.

Tlačidlá zdieľania AddToAny – (bezplatný doplnok)

S podporou viac ako 100 sietí sociálnych médií je to skvelé pre weby, ktoré majú obrovskú spoločenskú prítomnosť. Ide o možnosť bez ozdôb, ktorá umožňuje zobraziť tlačidlá na všetkých vašich profiloch. Môžete si vybrať z niekoľkých možností umiestnenia alebo použiť skratky pre optimálnu kontrolu.

Doplnok tiež obsahuje počítadlo, jednotlivé tlačidlá zdieľania a ďalšie. Všetky tieto funkcie sa dajú používať úplne zadarmo, čo z nich robí skvelú voľbu pre tých, ktorí začínajú s webom WordPress. Má tiež integráciu so službou Google Analytics, aby ste mohli zostať na vrchole svojho rastu.

Sociálny bočný panel – (doplnok Premium)

Ak sú to, čo sledujete, kontrola a všestrannosť, riešenie pre vás môže byť postranným sociálnym panelom. Na tomto doplnku sa nám najviac páči to, že máte na výber niekoľko štýlov. Ikony premade sú dostatočne veľké a flexibilné, aby fungovali pre väčšinu ľudí. Editor CSS je však tiež k dispozícii na vytváranie vlastných návrhov.

Existujú dva spôsoby prepojenia s možnosťou WordPress. Jedným je jednoducho nasmerovať návštevníkov na vaše profily sociálnych médií. Druhým je zdieľať prácu. Zdieľané odkazy fungujú na rozhraní AddThis.com API, čo je vynikajúce kvôli jednoduchosti.

Ultimate Social

V minulosti známy ako Ultimate Social Deux, Ultimate Social je praktický malý doplnok, ktorý obsahuje veľa punčov. Môžete prepojiť na viac ako 25 rôznych profilov sociálnych médií. Všetky tlačidlá sociálnych médií sú krásne navrhnuté s moderným štýlom. Navyše ich môžete prispôsobiť tak, aby fungovali pre vaše stránky. Je tu možnosť zobraziť počítadlá zdieľania a zvoliť správne umiestnenie. Ultimate Social tiež spolupracuje s ostatnými doplnkami, aby udržal súdržnosť vecí. Je kompatibilný s WooCommerce, tvorcom stránok WPBakery, Exchange a ďalšími.

Ikony lietajúcich sociálnych médií

Ako už názov napovedá, tento doplnok je navrhnutý tak, aby vytvoril zábavné prelety. Je špeciálne navrhnutý tak, aby upútal pozornosť a podporoval zdieľanie. Ikony môžu preletieť z niekoľkých pozícií. Keď sa zobrazia, tlačidlá zostanú na stránke po celú dobu, keď si návštevník prečíta váš obsah.

Tlačidlá je možné prispôsobiť. K dispozícii je tiež možnosť manuálnej alebo automatickej integrácie. Táto funkcia je dôležitá, pretože môžete určiť, ako doplnok ovplyvní čas načítania.

Kiwi Social Share – (zadarmo & prémiové verzie)

Kiwi Social Share je doplnok bohatý na funkcie, ktorý je k dispozícii v bezplatnej alebo prémiovej verzii. Aj bezplatná verzia má čo ponúknuť. Nie je to prispôsobiteľný doplnok, ale stále si môžete vybrať z niekoľkých tvarov, farieb a vzorov. Ako vždy je k dispozícii aj viac pozícií.

Prémiová verzia WordPress Social Share ponúka o niečo väčšiu flexibilitu. Môžete implementovať funkcie zdieľania pre niekoľko rôznych typov príspevkov. Súčasťou platenej verzie Kiwi je podpora pre Reddit, Whatsapp a ďalšie.

inGallery – (Premium plugin)

inGallery je jedným z najlepších doplnkov pre sociálne médiá na predvádzanie fotografií a krátkych videí. Pripája sa k vášmu účtu Instagram a vytvára krásny informačný kanál, ktorý si vaši návštevníci užívajú. Existuje niekoľko spôsobov, ako filtrovať svoj informačný kanál. Môžete dokonca zobraziť určité albumy alebo zobraziť obsah na základe hashtagov.

Pokiaľ ide o štýl v Galérii, nesklame. Vyberte si z niekoľkých štýlov galérie, aby vaše fotografie vynikli.

Sociálne prihlásenie – (bezplatný doplnok)

Nebolo by pekné, keby vaši návštevníci mohli komentovať vaše príspevky priamo na vašom webe WordPress? Sociálne prihlásenie im umožňuje robiť len to. Umožňuje im prihlásiť sa na svoje účty a zanechať spätnú väzbu, akoby boli na samotnej platforme sociálnych médií. Tieto komentáre odrážajú aj váš skutočný informačný kanál a integrujú celý ekosystém sociálnych médií.

Arqam Social Counter

Doplnok Arquam Social Counter uľahčuje sledovanie toho, koľko ľudí zdieľa váš obsah. Počet podielov sa zobrazuje hrdo vedľa ikon sociálnych médií. Jednou z vecí, ktorá vyniká na tomto doplnku, je to, že dokážete zmeniť to, čo hovorí sociálny pult. Napríklad namiesto toho, aby ste ich označili ako „Zdieľané položky“, môžete zanechať vlastnú správu, ktorú vaši návštevníci ocenia.

Keď sú tieto sociálne počítadlá aktualizované, je úplne na vás. To je skvelé na zníženie účinkov na výkonnosť vašich stránok.

Sociálny podiel & Locker Pro

Tento doplnok pre sociálne zdieľanie podporuje viac ako 100 sietí. Môžete si tiež vybrať z 44 rôznych tlačidiel. Vďaka svojej širokej podpore je doplnok vynikajúci pre tých, ktorí chcú čo najviac rozšíriť svoj dosah.

Ak funkcia zdieľania nestačila, máte tiež možnosť uzamknúť svoj obsah. V zásade môžu byť vaše najlepšie príspevky skryté za stenou, ktorá vyžaduje, aby používatelia zdieľali vaše stránky na svojich profiloch skôr, ako môžu získať prístup..

Spoločenské zdieľanie Danny

Spoločenské zdieľanie od Dannyho nie je také univerzálne ako niektoré iné možnosti v tomto zozname. To však môže vaše stránky skutočne využiť. Doplnok bez problémov sa ľahko používa a obsahuje niektoré základné sociálne ikony, ktoré môžete integrovať do každej stránky. Pretože nie je toľko možností prispôsobenia, je doplnok veľmi ľahký. Vaše stránky sa nezastavia ani nespôsobia vašim návštevníkom veľa problémov s výkonom.

Sociálna skrinka

Social Locker je jedným z najlepších doplnkov na vyvolanie záujmu o konkrétny príspevok. Účelom je vytvoriť obmedzený prístup k obsahu. Môžete zamknúť príspevky a požiadať svojich návštevníkov, aby zdieľali odkaz skôr, ako budú môcť pokračovať. Tento jedinečný uzamykací systém podporuje zdieľanie sociálnych médií a môže dokonca pomôcť vášmu webu stať sa vírusovým.

K dispozícii sú aj sociálne analýzy. Táto funkcia umožňuje zistiť, ako sa darí vášmu SEO úsiliu a aký vplyv má váš obsah.

Jednoduché sociálne tlačidlá

Ako pravdepodobne viete odhadnúť z názvu, tento doplnok je iba o vytvorení jednoduchých ikon na sociálnych sieťach. Existuje celkom dobrá zbierka štýlov tlačidiel, z ktorých si môžete vybrať a na tucte podporovaných platforiem. Vďaka profesionálnej verzii doplnku získate o niečo viac funkcií. Môžete vytvárať sociálne kontextové okná a prispôsobovať svoje ikony tak, aby sa zhodovali s vašimi stránkami.

Open Social Share

Pomocou Open Social Share môžete tlačidlá zdieľania sociálnych médií vytvárať iba niekoľkými kliknutiami. Podporovaných je viac ako 80 platforiem a máte veľa možností prispôsobenia, aby tieto odkazy skutočne vynikli. K dispozícii je dokonca aj funkcia, ktorá vám umožní vytvoriť vlastné typy príspevkov a zobraziť widget podľa obsahu. V súčasnosti je doplnok k dispozícii v bezplatnej alebo platenej verzii. Platená verzia neprichádza so žiadnymi novými funkciami. Zahŕňa však 24-hodinovú podporu a servis na nastavenie systému.

SharePlus

SharePlus, známy tiež ako Share +, ponúka príjemné užívateľské prostredie. Nielen pre návštevníkov, ale aj pre majiteľov stránok. Je dodávaný s elegantným administratívnym panelom. Tam si môžete vybrať medzi hrsťou pútavých tém, ktoré menia vzhľad tlačidiel spoločenského zdieľania. Inštalácia doplnku a správa ikon sociálnych médií je jednoduchá. Po niekoľkých kliknutiach a základnej konfigurácii je dobré ísť.

SharePlus je postavený na CSS3, HTML5 a jQuery. Výsledkom je, že je to prakticky do budúcnosti. Navyše funguje dobre so statickými a interaktívnymi webmi.

NextScripts: SNAP

Doplnok Auto Poster pre automatickú sociálnu sieť, skrátene tiež známy ako SNAP, vyrába spoločnosť NextScripts. Umožňuje vám automaticky uverejňovať a zdieľať príspevky v rôznych sieťach. Doplnok celkovo podporuje viac ako 30 platforiem. Po prepojení všetkých svojich účtov môžete ovládať to, čo vaše publikum vidí plošne.

Toto je považované za doplnok Freemium. Niektoré funkcie budú vyžadovať poplatok. Vďaka tomu budete môcť vytvárať hashtagy, publikovať obrázky a skrátiť všetky adresy URL z jedného miesta.

Zdieľajte tlačidlá podľa AddThis

Doplnok Share Buttons od AddThis je skvelý pre blogerov a firmy. AddToto je už široko používaná služba. Mnoho ďalších doplnkov ho dokonca používa ako základný rámec. S oficiálnym doplnkom od spoločnosti AddThis získate veľa možností prispôsobenia.

Okrem toho, že si môžete zvoliť, ako budú vyzerať ikony a kde sú umiestnené, môžete implementovať aj ďalšie užitočné doplnky. Zahŕňajú počítadlá sociálnych zdieľaní, sledujú správy a oveľa viac.

Mikroblogový plagát

Publikovanie obsahu na vašich účtoch sociálnych médií je so sociálnym doplnkom Microblog Poster dosť jednoduché. Po nainštalovaní a nakonfigurovaní doplnku môžete svoje publikum aktualizovať bez ohľadu na platformu, na ktorej vás sledujú. Najlepšie zo všetkého je, že ste schopní formátovať správy na základe siete sociálnych médií, do ktorej vysielate správy.

SocialFans

Tento doplnok pre sociálne zdieľanie WordPress je o budovaní publika tým, že zobrazuje nasledujúce položky, ktoré už máte. Používatelia internetu sú vhodnejší na sledovanie spoločností a blogerov, ktorí už majú značný počet priaznivcov. S SocialFans môžete hrdo zobraziť celkový počet zdieľaní pre niekoľko platforiem.

Čo sa týka dizajnu, SocialFans nesklame. Vyzerá skvele bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú vaši návštevníci. Okrem toho existuje veľa možností prispôsobenia. Animácie sú plynulé a existuje niekoľko vynikajúcich predpripravených vzhľadov, ktoré vám umožnia rýchlo začať.

Instagram Photo Journal

Chcete vyplniť svoj web fotografiami z vášho účtu Instagram? Doplnok Instagram Photo Journal, ktorý ste už pokryli. Tento jednoduchý doplnok zobrazuje váš obsah krásne v niekoľkých rôznych rozloženiach. Ak chcete získať kontrolu nad tým, čo sa zobrazuje, môžete nastaviť doplnok tak, aby zobrazoval fotografie na základe hashtag alebo miesta.

Tento doplnok je určený najmä pre blogerov, ktorí chcú, aby sa ich stránky zameriavali na fotografie. Namiesto použitia jednej zo štandardných tém WordPress môžete použiť vyhradenú tému Instagram Photo Journal. Je to jednoduchý spôsob, ako vytvoriť rýchly web, ktorý vyzerá skvele.

Feed Them Social

Feed Them Social uľahčuje vytvorenie sociálneho krmiva bez námahy. Doplnok neponúka príliš veľa funkcií. Neexistujú žiadne ikony zdieľania ani zložité miniaplikácie. Namiesto toho je Feed Them Social nekomplikovaný doplnok, ktorý poskytuje návštevníkom aktuálne informácie o vašej aktivite v sociálnych médiách. Vďaka vlastnému skrátenému kódu pre každý informačný kanál na vašej stránke stačí niekoľko kliknutí na pridanie nových aktualizácií.

MashShare

MashShare je prémiový doplnok, ktorý má čo ponúknuť. Je to celý ekosystém, ktorý sa integruje s hlavnými platformami na zlepšenie zdieľateľnosti. Môžete nielen implementovať tlačidlá zdieľania a počítadlá, ale môžete vytvoriť aj pútavý obsah. Veci, ako sú vyskakovacie okná zdieľania videa a lepivé pruhy, zabezpečujú, že vaše publikum má každú šancu šíriť slovo.

Ak ste v EÚ, MashShare nespĺňa požiadavky DSVGO. Podporuje tiež AMP a má dobrú integráciu so službou Google Analytics.

ShareBang

ShareBang môže byť tak jednoduchý alebo zložitý, ako potrebujete. Ak ste sa zamerali na rýchle zdieľanie a sledovanie tlačidiel a fungovanie, môžete tak urobiť za menej ako minútu. Doplnok samozrejme ponúka množstvo ďalších podrobných funkcií. Existuje viac ako 35 návrhov na prepojenie na viac ako 42 platforiem sociálnych médií.

V zákulisí je ShareBang navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť rast. K dispozícii je vstavaný analytický systém a funkcia testovania, aby ste sa uistili, že každé tlačidlo funguje tak, ako by malo.

Shareaholic

Shareaholic obsahuje sadu nástrojov, ktoré môžu podporovať rast a interakciu s vaším publikom. Má funkcie na vytváranie ikon zdieľania a speňažovania reklám. Existuje aj niekoľko nástrojov na analýzu obsahu.

Skvelá vec na Shareaholic je, že je navrhnutá pre rýchlosť. WP Engine ho odporúča, pretože používa techniky optimalizácie kódu na skrátenie časov načítania a zlepšenie celkového dojmu používateľov z vašich stránok.

Ako sociálny doplnok WordPress ovplyvní vaše stránky

Hoci sociálne doplnky na vašom webe WordPress môžu urobiť veľa pre zvýšenie rastu, môžu ovplyvniť aj celkový výkon vašich stránok. Inštaláciou akéhokoľvek doplnku sa zvýši celková veľkosť vašich stránok. V závislosti od funkčnosti doplnkov, ktoré používate, sa možno budete musieť vysporiadať s väčším stresom a šírkou pásma servera.

Mnoho doplnkov je optimalizovaných pre rýchlosť. Ale to nie je vždy tak. Pred výberom doplnku zvážte, ako to ovplyvní čas načítania. Ak vaša integrácia sociálnych médií spôsobuje prílišné zníženie rýchlosti, zvážte investíciu do vyrovnávacej pamäte alebo do CDN..

záver

Ako vidíte, neexistuje dostatok doplnkov pre sociálne zdieľanie. Mali by byť neoddeliteľnou súčasťou vášho webu. Vytvorenie systému na sledovanie obsahu vašich sledovateľov mimo digitálneho priestoru môže znamenať rozdiel medzi úspechom a stratou v mori webových stránok..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map