2020 Cheaty na veľkosti sociálnych médií do roku 2020


Posledná aktualizácia: 4. decembra 2019

Platformy sociálnych médií navždy menia veľkosť a formáty obrázkov, takže aby som vás všetkých informoval, znovu som vytvoril cheatový list s veľkosťami obrázkov sociálnych médií 2019 a aktualizoval som ho do roku 2020..

Potreba silnej prítomnosti v sociálnych médiách stúpla v roku 2016 a v roku 2020 sa zvýši len v popredí. Z tohto dôvodu je skutočne potrebné držať krok s profilom vašej firmy / značky / osobného života a optimalizovať ich so správnymi obrázkami na reprezentáciu. vy!

„Sprievodca veľkosťami sociálnych médií do roku 2020“ Nižšie nájdete vysvetlenie, aké sú najlepšie veľkosti obrázkov pre každú sociálnu sieť a typy obrázkov, ktoré sa majú použiť. Tu sú uvedené všetky hlavné platformy sociálnych médií, takže máte prehľad o optimalizácii platformy sociálnych médií.

Tento rok som do zoznamu pridal dve nové platformy. S rastúcou popularitou čínskych sietí sociálnych médií je správne, že zahrnujem WeChat a Weibo.

Pridal som tiež veľkosť obrázkov sociálnych médií Ello, pretože viem, že niektorí z vás začínajú túto platformu stále viac využívať..

Aj tento graf zobrazuje konkrétne dimenzie a pridali sme niekoľko veľmi rýchlych tipov a postrehov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní o tom, ktorú fotografiu použiť na ktorej platforme sociálnych médií.

Dúfam, že tento obrázok bude pre vás užitočný ako posledných pár rokov, ktoré som urobil v rokoch 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019

STIAHNUŤ NOVÝ TLAČ PRIPRAVENÝ PDF

Veľa šťastia ľudia! Získajte optimalizáciu obrazu sociálnych médií :) !

Prečo to nevyskúšať, aby ste vám pomohli ďalej budovať publikum v sociálnych médiách Sendible.com zadarmo (30 dní)
Môžete tiež získať ďalšie 15% zľava (exkluzívne iba na Makeawebsitehub.com) vo všetkých odosielateľných balíkoch, keď sa zaregistrujete pomocou tento odkaz

Veľkosti snímok sociálnych médií 2020

Zdieľajte tento obrázok na svojich stránkach

Optimalizované veľkosti obrazov pre platformy sociálnych médií 2020

Získajte optimalizáciu platforiem vašich sociálnych médií so správnymi veľkosťami obrázkov a vyniknite z davu. Od veľkostí obrázkov Twitter a Pinterest po Instagram a Facebook máme kompletného sprievodcu tu v jednom jasnom infographic! Pridali sme dokonca dve čínske sociálne siete – Weibo & Rozprávame sa!.

S rastúcou potrebou silného zastúpenia sociálnych médií vo vašom podnikovom / značkovom / osobnom profile je také dôležité optimalizovať ich pomocou správnych obrázkov, ktoré vás budú reprezentovať..

Vytvorili sme infografiku, aby sme vám pomohli čo najlepšie využiť vaše profily sociálnych médií „Sprievodca veľkosťami sociálnych médií v roku 2019“ ktorý vám povie najlepšie veľkosti obrázkov pre každú sociálnu sieť a typy obrázkov; a ubezpečte sa, že máte najnovšie informácie o optimalizácii platformy sociálnych médií. Táto grafika sa bude neustále aktualizovať, takže ak siete zmenia svoje formáty, budeme ako prví v tejto grafike.

Nielenže uvádzame konkrétne dimenzie, ale pridali sme aj niekoľko veľmi rýchlych tipov a štatistík, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ktorú fotografiu použiť na ktorej platforme.

Popri mobilnej revolúcii dopyt po sociálnych sieťach pravdepodobne vzal svet aj za búrky!
Či už ide o podnikanie, značku alebo osobný profil, stále rastie potreba zostať aktívnym na sociálnych sieťach.

Pravdepodobne čítate tento článok, pretože hľadáte spôsoby, ako optimalizovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach.
Súhlasíte s tým, že obrázky majú silný vplyv na spôsob, akým je vnímaný alebo spomínaný váš profil v sociálnych médiách!

Ako si však s mnohými platformami sociálnych médií pamätáte rôzne pokyny na optimalizáciu veľkosti obrázka?

Skvelý tip je uložiť tento blogový príspevok a súvisiaci infographic medzi záložky, aby ste boli neustále informovaní o akýchkoľvek zmenách pravidiel optimalizácie veľkosti obrázkov na sociálnych médiách..
V tomto článku uvádzame stručného sprievodcu veľkosťami a rozmermi obrázkov sociálnych médií z roku 2015 pre hlavné webové stránky sociálnych médií.

Tipy na vytváranie rozmerov na Twitteri

Profilová fotka: 400 x 400 pixlov / Zobrazuje sa pri 200 x 200 pixloch (maximálna veľkosť súboru 100 kB)

Často sa hovorí, že „prvý dojem je posledný dojem“!
Váš profilový obrázok na Twitteri je vašou hlavnou identifikačnou značkou, ktorá bude viditeľná pre všetkých. Bude sa zobrazovať na vašej domovskej stránke, v streame Twitter vašich sledovateľov, kedykoľvek budete na Tweet a tak ďalej.
Keďže predstavuje vás alebo vašu značku, mal by mať obraz najvyššej kvality.

Obrázok hlavičky: 1 500 x 500 pixelov (maximálna veľkosť súboru 10 MB)

Na svoju hlavnú fotografiu s vysokým rozlíšením na stránke profilu Twitter môžete použiť pútavý a kreatívny obrázok. Ako záležitosť by vaša fotografia v hlavičke stránky na Twitteri mala byť synchronizovaná s vaším logom, sloganom a značkou.

Fotografia v streame: 440 x 220 pixelov (maximálna veľkosť súboru 5 MB pre fotografie a veľkosť súboru 3 MB pre animované gify)

Na tejto platforme môžete spolu s tweety uverejniť až štyri obrázky. Pre každý obrázok v streame sa vytvorí odkaz na obrázok, ktorý zaberá miesto na Twitteri. Aby ste vyhovovali prúdu vašich sledovateľov, jednoducho musíte zachovať pomer obrázkov 2: 1, ktorý je možné zmenšiť na menšiu verziu..

Rady pre určovanie veľkosti obrázkov pre Facebook

Titulná fotka: 820 x 310 pixelov (preferovaná maximálna veľkosť súboru je 100 kB)
Ako titulnú fotografiu môžete upravovať a pridávať kreatívne obrázky, ktoré vás alebo vašu firmu reprezentujú v správnom zmysle. – Zobrazí sa na stránke s rozlíšením 820 x 310 pixlov
– Čokoľvek menej sa natiahne.
– Minimálna veľkosť 399 x 150 pixlov.
– Smartfóny sa zobrazujú ako 640 x 360
– Najlepšie výsledky dosiahnete, ak nahráte súbor RGB / JPG menší ako 100 KB.
– Obrázky s logom alebo textom možno najlepšie ako súbor PNG.

Profilový obrázok: 180 x 180 pixlov
Na rozdiel od titulnej fotografie, ktorá sa zobrazuje iba na vašej stránke Facebook, bude sa vaša profilová fotka na Facebooku zobrazovať na vašej stránke, na príspevkoch, na ktorých komentujete, na časových radoch ostatných, na ktorých uverejňujete správy, vo výsledkoch vyhľadávania v Open Graph Facebooku atď. , Stručne povedané, predstavuje vás na väčšine miest na najväčšej platforme sociálnych sietí.

Zdieľaný obrázok: 1200 x 630 pixelov
Svojich priateľov alebo obchodných sledovateľov môžete zapojiť do zmysluplných konverzácií zdieľaním užitočných obrázkov na časovej osi Facebooku. Tieto sa objavia v spravodajských kanáloch vašich priateľov a sledovateľov. V tomto príspevku nájdete ďalšie informácie o veľkostiach obrázkov pre Facebook

Zdieľaný odkaz: 1200 x 627

Pokyny pre obrázky:
– Odporúčaná veľkosť nahrávania 1200 x 627
– Štvorcová fotografia: minimálne 154 x 154 px v informačnom kanáli.
– Štvorcová fotografia: minimálne 116 x 116 na strane.
– Rectangular Photo: Minimálne 470 x 246 pixelov v informačnom kanáli.
– Obdĺžniková fotografia: minimálne 484 x 252 pixlov na stránke.

Facebook bude merať fotografie pod minimálnymi rozmermi. Ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky, zvýšte rozlíšenie obrazu v rovnakom rozsahu ako minimálna veľkosť.

Obrázok udalosti: 1920 x 1080 px
Pokyny pre obrázky
– Facebook sa zníži na minimálne rozmery: 470 × 174 pixlov.
– Zobrazuje informačný kanál: 470 × 174 pixlov.

Zvýraznený obrázok: 1200 x 717 pixelov
Pokyny pre obrázky
– Na vašej stránke sa objaví v rozlíšení 843 x 504 pixelov.
– Pre vyššiu kvalitu vyberte vyššie rozlíšenie v tomto rozsahu.

Pokyny na určovanie veľkosti obrázkov pre spoločnosť Google+

Obrázok profilu: 250 x 250 pixlov
Tento obrázok bude opäť vaša identita v sieti Google+. Aj keď ide o rozmery štvorcového obrázka, váš profilový obrázok Google+ sa zobrazí ako kruh. Preto musíte venovať osobitnú pozornosť tomu, ako vyzerá váš obrázok bez toho, aby boli vyrezané dôležité časti.

Obrázok obálky: 1 080 x 608 pixelov
Ako titulný obrázok na Google+ môžete použiť veľký obrázok predstavujúci vašu značku, logo a obchodné označenie.

Zdieľaný obrázok: 497 x 373 pixelov
Môžete zdieľať obrázky vo svojich príspevkoch v Google+ a označovať konkrétne „kruhy“, s ktorými chcete zdieľať obrázok a pre ktorých môže byť relevantnejší. Pamätajte, že takéto obrázky (spolu s pridruženým textom) sa pravdepodobne objavia vo vyhľadávacom nástroji Google pre vyhľadávacie dotazy súvisiace s vašimi príspevkami alebo firmou..

Pravidlá pre určovanie veľkosti obrázkov na Instagrame

Profilový obrázok: 110 x 110 pixelov

Veľkosť fotografie: 1080 x 1080 pixelov

Video k príbehom: 750 x 1334 pixelov

Na stránke Instagram môžete nahrať video na svoju časovú os alebo ho zdieľať s príbehmi Instagramu. Správna veľkosť, ktorá sa má použiť, bude určená podľa toho, kde ju zverejníte.

Maximálna dĺžka videa by mala byť 10 sekúnd.

Miniatúry fotografií: 161 x 161 pixelov
Pre všetky typy obrázkov Instagramu musíte zachovať pomer strán 1: 1. Všetky vaše obrázky sa teda zobrazia v štvorcových rozmeroch. Kvalitu obrázka musíte venovať osobitnú pozornosť, pretože na tejto platforme je zdieľaný obmedzený textový obsah. Ide skôr o obrázky a vizuály!

Odporúčané veľkosti obrázkov pre Pinterest

Obrázok profilu: 165 x 165 pixlov
Profilový obrázok Pinterest nemusí byť taký dôležitý ako obrázok profilových profilov Facebook alebo Twitter. Stále však musíte použiť pekný. Koneckonců, každý, kto príde na vašu tabuľu alebo sa pripne pomocou vyhľadávania kľúčových slov, sa pravdepodobne bude tiež pozrieť na váš profil.

Obrázok na doske: 222 x 150 pixlov
Použite pútavé obrázky na zverejnenie na príslušných doskách Pinterest.

Veľkosti špendlíkov: šírka 238 pixelov (so zmenšenou výškou)
Aj keď to sú rozmery pre vaše kolíky Pinterest, rozšírené kolíky budú mať minimálnu šírku 600 pixelov. Môžete uverejňovať väčšie obrázky (pretože je pevná iba šírka, zatiaľ čo dĺžka sa dá zväčšiť ďalej) pre lepšie zapojenie a viac pripináčikov alebo označení „Páči sa mi“.

Pravidlá optimalizácie veľkostí obrázkov Tumblr

Obrázok profilu: 128 x 128 pixlov
Môžete použiť dobre vyzerajúci štvorcový profilový obrázok, ktorý vizuálne reprezentuje vás alebo vašu firmu na Tumblr. Zobrazí sa na vašej profilovej stránke vedľa tlačidla, aby vás „sledovalo“, keď niekto pristane na vašej stránke, a ako miniatúry vedľa vašich príspevkov v informačných kanáloch sledovateľov..

Príspevky obrázkov: 500 x 750 pixlov
Môžete uverejňovať obrázky s veľkosťou až 10 MB (s výnimkou animovaných GIF, ktoré by nemali byť väčšie ako 1 MB). Môžete tak nahrávať obrázky vo vysokej kvalite pre svoje príspevky Tumblr.

Pokyny na určovanie veľkosti obrázkov YouTube

Obrázok obalu kanála: 2560 x 1440 pixelov (pre počítače), 1855 x 423 pixelov (pre tablety), 1546 x 423 pixelov (pre smartfóny) a 2560 x 1440 pixlov (pre TV)

Veľkosti sú optimalizované pre rôzne platformy, pretože videá YouTube sa často streamujú pomocou ktorejkoľvek z vyššie uvedených platforiem. Obrázok obalu videokanálu by mal divákom povedať viac o druhoch videí, ktoré si pravdepodobne budú môcť pozrieť na vašom kanáli..

Nahrávanie videa: 1280 x 760 pixelov

Viete, že YouTube je web na zdieľanie videa a nie na zdieľanie obrázkov. Preto je potrebné zachovať toto rozlíšenie (približne 16: 9) pre videá, ktoré odovzdáte.

Optimalizácia veľkosti obrázka pre LinkedIn

Obrázok na pozadí: 1584 x 396 px

Štandardné logo: 400 x 400 pixlov

Obrázok profilu: 400 x 400 pixlov
– Odporúča sa medzi 400 x 400 & 20 000 x 20 000 pixlov
– Minimálne 200 x 200 pixlov
– maximálna veľkosť súboru 10 MB / iba súbory JPG, GIF alebo PNG

Prepojené obrázkové veľkosti značiek spoločností / spoločností

Obrázok na pozadí: 1536 x 768 px
Odporúčané: 1536 x 768 pixlov.
Minimálna veľkosť 1192 x 220.
Maximálne 4 MB.
Zobrazuje sa ako 1 400 x 425 pixlov.
Typy obrázkov zahŕňajú: PNG, JPG alebo GIF.

Štandardné logo: 400 x 400 pixlov
Pokyny pre obrázky
– Odporúča sa 400 x 400 pixlov
(Minimálne 300 x 300 a veľkosť sa prispôsobí).
– maximálne 4 MB (štvorcové rozloženie).
– PNG, JPG alebo GIF.

Jedným z dvoch loga značky, ktoré by ste mali odovzdávať na LinkedIn, je obchodné logo. Toto je väčšia z týchto dvoch položiek a zobrazí sa hneď vedľa vašej značky na vašej domovskej stránke LinkedIn. Tento obrázok sa tiež zobrazuje v sekcii „Spoločnosti, ktoré by ste mohli chcieť sledovať“, takže čím viac priťahujú fotografiu, tým pravdepodobnejšie budú sledovatelia.!

Pracovný / kariérny obal Obrázok: 974 x 330 pixelov

Pokyny pre obrázky:
Minimálne 974 x 330 pixelov.
Maximálne 2 MB.
Rozloženie krajiny.
PNG, JPG alebo GIF.

V hornej časti tejto stránky je umiestnený banner, ktorý je väčší ako ktorýkoľvek iný obrázok na LinkedIn. Tento priestor môžete využiť na výber obrázka, ktorý hovorí k vašej spoločnosti, aby ste prilákali skvelých potenciálnych zamestnancov.

Štvorcové logo: 60 x 60 px
Pokyny pre obrázky
– 60 x 60 pixlov (veľkosť sa prispôsobí).
– Maximálne 2 MB.
– PNG, JPG alebo GIF.

Toto je obrázok značky, ktorý sa zobrazuje pri vyhľadávaní vašej spoločnosti. Uistite sa, že používate niečo rozpoznateľné pre svoju značku, aby ste sa uistili, že zákazníci vedia, na ktorú spoločnosť chcú kliknúť.

Obrázok obchodného banneru: 646 x 220 pixlov
Pokyny pre obrázky
– Minimálne 646 x 220 pixlov.
– Maximálne 2 MB.
– Rozloženie krajiny.
– PNG, JPG alebo GIF.

Obrázky bannerov sú jedným z najnovších a najvýznamnejších obrázkov, ktoré môžete použiť na LinkedIn. Tento obrázok sa zobrazí, keď používateľ navštívi domovskú stránku vašej značky. Keďže sa tento obrázok nachádza na vašej domovskej stránke, je pravdepodobné, že návštevník aktívne vyhľadáva vašu značku, takže využite túto príležitosť, aby ste ich mohli navíjať pomocou skvelého obrázka.

Štandardné logo: 400 x 400 pixlov
Pokyny pre obrázky
– Odporúča sa 400 x 400 pixlov
(Minimálne 300 x 300 a veľkosť sa prispôsobí).
– maximálne 4 MB (štvorcové rozloženie).
– PNG, JPG alebo GIF.

Jedným z dvoch loga značky, ktoré by ste mali odovzdávať na LinkedIn, je obchodné logo. Toto je väčšia z týchto dvoch položiek a zobrazí sa hneď vedľa vašej značky na vašej domovskej stránke LinkedIn. Tento obrázok sa tiež zobrazuje v sekcii „Spoločnosti, ktoré by ste mohli chcieť sledovať“, takže čím viac priťahujú fotografiu, tým pravdepodobnejšie budú sledovatelia.!

Optimalizácia veľkosti obrazu pre Ello

Obrázok bannera: 2560 x 1440 pixelov
Obrázok profilu:360 x 360 pixlov

Optimalizácia veľkosti obrázka pre web WeChat

Profilová fotka: 200 x 200 pixlov

– Štvorcový obrázok – odporúčané? 200 x 200 pixlov. JPG, GIF alebo PNG.
– Najlepšie výsledky dosiahnete odovzdaním RGB
– Obrázky s logom alebo textom možno najlepšie ako súbor PNG.

Hlavička ukážky článku: 900 x 500 pixlov

Obrázok hlavičky ukážky článku pokrýva hornú časť príspevku v účte. Je to omnoho väčšie ako obrázky miniatúr v ukážke článku, takže s týmto obrázkom máte oveľa viac priestoru na tvorivosť. Keďže to bude pravdepodobne prvé miesto, ktoré upúta oči návštevníkov, tieto obrázky majú tendenciu byť najviac podmanivé.

– Odporúča sa 900 x 500 pixlov.
– Maximálna veľkosť súboru: 2 MB.
– JPG, GIF alebo PNG.
– Najlepšie výsledky dosiahnete odovzdaním RGB
– Obrázky s logom alebo textom možno najlepšie ako súbor PNG.

Náhľad článku Náhľad Obrázok: 400 x 400 pixelov (zobrazuje sa pri 200 x 200 pixloch)

Náhľad článku Miniatúra sa nahrá, ale nemusí sa vo zverejnených článkoch zobrazovať v streame

– Štvorcový obrázok – odporúčané 400 x 400 pixlov.
– Minimálna veľkosť súboru: 200 x 200 pixlov.
– JPG, GIF alebo PNG.
– Najlepšie výsledky dosiahnete odovzdaním RGB
– Obrázky s logom alebo textom môžu byť najlepšie ako súbor PNG.

Článok vložený obrázok: 400 px x Akákoľvek veľkosť px

Zobrazuje sa na šírku 400 pixelov, ale odporúča sa vyššie rozlíšenie.
– Maximálna veľkosť súboru: 2 MB.
– JPG, GIF alebo PNG.
– Najlepšie výsledky dosiahnete odovzdaním RGB
– Obrázky s logom alebo textom môžu byť najlepšie ako súbor PNG.

Optimalizácia veľkosti obrázka pre Weibo

Titulný obrázok: 920 x 300 px
Odporúča sa 920 x 300 pixlov. Maximálna veľkosť súboru 5 MB. JPG, GIF alebo PNG.

Profilové obrázky s rozmermi 200 x 200 pixlov (zobrazuje sa pri 100 x 100 px)
Orezané ako kruh, preto buďte opatrní na orezanie textu alebo loga.
Zobrazuje sa na celom webe ako 100 × 100, 50 × 50, 30 × 30
Štvorcový obrázok – odporúčané 200 x 200 pixlov. Minimálne 100 x 100 pixelov. JPG, GIF alebo PNG.

Banner: 560 x 260 px
Maximálna veľkosť súboru 5 MB. JPG, GIF alebo PNG.

Instream: 120 x 120 px

Na jeden príspevok je možné nahrať až 9 obrázkov ľubovoľných rozmerov menších ako 5 MB a môže ich sprevádzať video.

Príspevky s jedným obrázkom majú miniatúru ukážky, ktorá zmení veľkosť obrázka v pôvodných rozmeroch, takže najväčší rozmer je 120 px.

Náhľad súťaže: 640 x 640 px
Ukážka súťaže v tvare štvorca sa zobrazuje na bočnom paneli hlavnej blogovej stránky účtu s rozmermi 288 x 288 pixlov a na vyhradenej súťažnej stránke v plnej veľkosti 640 x 640 pixlov. Tento obrázok je možné nahrať nezávisle na súťažnom plagáte dlhej formy.

Štvorcový obrázok – 640 x 640 pixlov. Maximálna veľkosť súboru 5 MB. JPG, GIF alebo PNG.

Optimalizácia veľkosti obrázka pre Snapchat

Geofilter: 1080 x 1920

Všetky fotografie nasnímané v aplikácii majú rozlíšenie 1080 x 1920. Aby bolo možné na fotografiu nasnímanú v aplikácii správne aplikovať vlastné geo filtre, musia byť vytvorené v tejto veľkosti..

V prípade tejto profesionálnej platformy sociálnych sietí by ste sa mali uistiť, že všetky vaše obrázky sú vložené textom, aby ste pridali viac kontextov.

Nezabudnite tiež použiť kreativitu na predstavenie najrelevantnejších vecí o svojej firme a značke na obrázkoch bannerov, ako aj na obrázkoch titulných obrázkov..

Je povinnosťou vás spojiť a zapojiť sa do práce s viacerými profesionálmi. Aj z hľadiska osobného profilu môžete z tejto platformy vyťažiť maximum tým, že budete mať kreatívne obrázky, vďaka ktorým budú profesionáli sedieť a brať na vedomie..

Ak sa vám táto infografia páčila, nezabudnite vyskúšať našich populárnych sprievodcov najlepšími notebookmi pre grafických dizajnérov, ako začať blog, najlepší hosting WordPress a najlepší softvér pre e-mailový marketing..

Ak chcete získať ďalšie informácie o softvéri na odosielanie marketingu sociálnych médií, obráťte sa na náš Poslaná kontrola aby ste presne videli, čo si myslíme o tejto službe SMM.

Napísal som tiež sprievodcu všetkými najlepšími nástrojmi Instagramu, ktoré pomôžu rozšíriť vaše publikum a zapojiť sa do vašej značky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map