Kā nopelnīt naudu kā mazulis 2020. gadā – vecumā no 6 līdz 16 gadiem

Kaut arī bērni nevar iegūt normālu 9 līdz 5, piemēram, pieaugušie, joprojām ir vairāki veidi, kā viņi var nopelnīt naudu, izmantojot blakus grūtības un nopelnīt naudu tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat vecāks, kurš vēlas palīdzēt savam bērnam, vai jaunietis, kurš vēlas gūt labumu no jūsu naudas pelnīšanas centieniem, jūsu rīcībā netrūkst iespēju.


Mūsdienu bērniem un pusaudžiem rokas stiepiena attālumā ir ton tehnoloģija. Tas paver iespēju pasauli, kurai vecākajās paaudzēs nekad nav bijis. Ir pagājuši tie laiki, kad ir jāatver ietvju limonādes statīvs vai jāizvēlas papīra ceļš. Mūsdienās jūs varat veikt tiešsaistes darbus savā brīvajā laikā.

Iemācīties nopelnīt naudu kā mazulim ir lieliska prasme, kas jums var būt noderīga visu atlikušo dzīvi. Tas dod jums iespēju uzzināt smagas darba vērtības vērtību. Turklāt jūs beidzot varat atļauties visas šīs lieliskās lietas, kuras vēlaties, neliekoties vecākiem par papildu naudu. Šeit ir daži no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu kā mazulis.

Contents

1. Sāciet emuāru – vienkāršākais veids, kā nopelnīt naudu, ir numurs 1

Emuāri var būt ļoti ienesīgi.

Ir vairāki veidi, kā gūt peļņu no emuāra. Jūsu potenciālie ienākumi pilnībā ir atkarīgi no tā, cik liela ir jūsu auditorija. Lai gan dažiem emuāru autoriem ir vajadzīgi gadi, lai atrastu savu nišu un izveidotu šādu, citi var diezgan ātri sākt gūt dažus ienākumus. Nepieciešams tikai labs saturs, ko cilvēki vēlas redzēt.

Veidi, kā nopelnīt naudu ar savu emuāru

# 1 – filiāļu mārketings. Kad kāds noklikšķina uz vienas no manām saitēm un kaut ko pērk. Piemērs: es iesaku Bluehost. Ja jūs pērkat mitināšanu caur šīm saitēm, es saņemšu nelielu komisiju.

Nr. 2 – reklāmas. Šajā vietnē nav daudz reklāmu, bet es maksāju katru reizi, kad kāds uz tām noklikšķina. Varat izmantot Google Adsense vai citus reklāmas tīklus.

# 3 – sponsorētās ziņas. Tas ir tad, kad uzņēmums maksā par pastu, lai rakstiski reklamētu savu biznesu jūsu vietnē.

Emuāra dibināšanas skaistums ir tāds, ka nav vecuma prasību vai noteikumu.

Jūs varat rakstīt visu, ko vēlaties, kad vien vēlaties.

Vēlaties izveidot emuāru par savu iecienīto video spēli?

Jums noteikti jāatrod auditorija. Esiet tikai jūs pats un rakstiet par lietām, kuras aizraujaties. Kad esat ieguvis labu pārskatu, varat sākt meklēt veidus, kā gūt peļņu no sava emuāra un sākt krāpt skaidru naudu.

1 – pirmais, kas jums nepieciešams, ir domēna vārds

Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu, kad jūs no tiem pērkat mitināšanu. Izmantojiet šo parocīgo rīku, lai redzētu, vai jūsu domēna vārda ideja ir pieejama!

Es absolūti iesaku Bluehost visiem jaunajiem emuāru autoriem. Viņu serveri ir ātri, hostings maksā tikai 2,95 USD mēnesī un jūs saņemat BEZMAKSAS domēnu!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sava emuāra izveidošanu un darbību mazāk nekā 30 minūtēs, dodieties uz manu apmācības rokasgrāmatu Kā sākt emuāru.

Jums vajadzīga vēl kāda iedvesma? Iepazīstieties ar šiem veiksmīgajiem emuāru piemēriem. Apskatiet arī manu Kā nopelnīt naudu ar emuāru rokasgrāmatu

2. Veikt tiešsaistes aptaujas – otrs vienkāršākais veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Tiešsaistes aptaujas ir viegli izdarāmas. Ar Survey Junkie es nopelnu vidēji USD 350 mēnesī.

Daudziem uzņēmumiem ir lietotnes, kas meklē godīgas atbildes uz vienkāršiem jautājumiem. Aptaujas ir izstrādātas, lai palīdzētu reklāmdevējiem labāk izprast konkrētus demogrāfiskos datus.

Kaut arī daudzas aptaujas vietnes ir paredzētas pieaugušajiem, dažas meklē arī 12 gadus vecu un jaunāku bērnu viedokļus. Iepazīstieties ar tādām vietnēm kā Swagbucks un Survey Junkie, lai redzētu, vai esat tiesīgs piedalīties aptaujā. Ja to darāt, jūs varat saņemt samaksu skaidrā naudā, punktos vai dāvanu kartēs. Jebkurā gadījumā jūs tiksit atalgots par savu laiku.

3. Izveidojiet YouTube kanālu

Pēdējā desmitgadē YouTube ir kļuvis tik spēcīgs, ka daudzi bērni sapņo par dienu, kad viņi to lielā mērā sit uz platformas. Tāpat kā emuāru veidošana, jūs varat viegli nopelnīt naudu no saviem video ar dažiem sekotājiem.

Jūs varat nopelnīt nedaudz papildu naudas, runājot tikai par aizrautīgu lietu. Neatkarīgi no tā, vai esat iesaistījies rotaļlietās, filmās vai videospēlēs, jūs viegli varat kļūt par īpašas nišas kopienas daļu. Lai izveidotu YouTube kontu, jums jābūt vismaz 13 gadu vecam. Tomēr, iesaistot vecākus, jūsu iespējas var vēl vairāk pieaugt.

Skatiet šo YouTube statistiku.

Jums varētu būt interesanti uzzināt, kā sākt pats savu vlog.

4. Pārdod lietotas preces tiešsaistē

Kam gan nav apkārt nevēlamu lietu? Apskatiet skapi, un pastāv liela iespēja, ka atradīsit dažas nederīgas drēbes vai rotaļlietas, kuras jūs vairs neinteresē. Tā vietā, lai izšķērdētu visu šo vērtīgo vietu jūsu mājās, kāpēc gan nepārdot šo saturu tiešsaistē?

Tādas platformas kā eBay ir lieliskas, lai atbrīvotos no lietotiem produktiem. Vienkārši izveidojiet sarakstu, iestatiet cenu un izsūtiet preces, tiklīdz tās tiek pārdotas. Tas ir tik vienkārši. Tikai iepriekš pārliecinieties, ka esat saņēmis vecāku atļauju!

5. Reklamējiet pagalmu pakalpojumus

Pagalma darbu veikšana ir viena no vecākajām bērnu darbiem apkārt. Jūsu vecāki, iespējams, pavadīja vasaru, sakopjot apkārtnes pagalmus un pļaujot zālājus. Jūs varat rīkoties tāpat. Tomēr jums ir daži papildu rīki, lai mazliet vienkāršotu procesu. Sociālie mediji ir lieliska vieta, kur reklamēt savus pakalpojumus. Jums atliek tikai pievienoties vietējās kopienas grupai un paziņot cilvēkiem, ko jūs piedāvājat.

Jūs varat grābt lapas, piedāvāt pļaušanas pakalpojumus, ūdens augus un vēl daudz ko citu.

6. Babysit

Tāpat kā darbs pagalmā, arī bērnu pieskatīšana ir pārbaudīts un patiess bērnu darbs. Tā ir lieliska iespēja 13 gadus veciem un vecākiem cilvēkiem. Jūs varat reklamēt savus pakalpojumus un novērtēt tos sociālajos medijos. Vai arī jūs varat reģistrēties vienā no daudzajām bērnu pieskatīšanas vietnēm. Šīs vietnes veic visu jūsu reklamēšanu, padarot potenciālos klientus jūs viegli atrodamus.

7. Pagatavojiet rotaslietas

Vai jums ir interese par rotaslietu radīšanu? Ja tā, jūs varētu pārdot savus darbus tiešsaistē. Tādas platformas kā Etsy ir piepildītas ar rokām darinātām precēm, kuras izveidojuši bērni un pusaudži. Pielāgoti austi rotaslietas un ar rokām veidotas krelles ir diezgan populāras tiešsaistē. Pavadot šo radošo niezi, jūs varat nopelnīt nedaudz papildu naudas.

8. Kļūsti par fotogrāfu

Tikai ar savu tālruni var sākt ienesīgu fotogrāfa karjeru. Tiešsaistes krājumu vietnes ir dimetānnaftalīns duci. Šajās vietnēs tiek pieņemti gandrīz jebkura veida fotoattēli. Pēc tam pircēji var iegādāties tiesības izmantot jūsu fotogrāfijas savā vietnē. Par katru lejupielādi jums tiks samaksāts. Izmantojot pareizo kadru portfeli, varat nopelnīt labu naudu, pārdodot savus fotoattēlus.

Lai nopelnītu daudz naudas ar fotogrāfijām, jums patiešām ir mazliet jāapmāca. Ir ļoti daudz fotogrāfiju apmācību / kursu / nodarbību, kuras varat apmeklēt vai skatīties tiešsaistē. YouTube ir daudz zināšanu par lielisku fotoattēlu uzņemšanu, taču ideālā gadījumā vēlaties reģistrēties kursam, kas jūs aizvedīs no “Iesācējs – profesionāls” un viņam ir visa pareizā informācija vienuviet!

Fotogrāfijas meistarklase ir viens no šiem resursiem.

Izveidojis Pro fotogrāfs Evans Šarbonū, viņš ir palīdzējis vairāk nekā 9,2 miljoniem cilvēku ar savām fotografēšanas prasmēm. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties ar fotografēšanu – tikai sākot darbu, vaļasprieka mākslinieku vai vēlaties 100% ērti nokļūt pilnā manuālā režīmā, Evan parādīs, kā izveidot neticami nopērkamus fotouzņēmumus.

Noskatieties, kā tiešsaistē pārdot fotogrāfijas. 

9. Sāciet suņu pastaigu biznesu

No visām biznesa idejām, kuras var īstenot bērni, suņu pastaigas ir viena no jautrākajām! Suņu īpašnieki vienmēr meklē uzticamus staigātājus, kas var palīdzēt viņu suņu pavadoņiem vingrot. Jūs varat viegli reklamēt savus pakalpojumus tiešsaistē vai reģistrēties vienā no daudzajām oficiālajām suņu pastaigu vietnēm.

10. Mazgāt automašīnas

Daudziem cilvēkiem vienkārši nav laika mazgāt automašīnas. Tas ir laikietilpīgs un netīrs, tāpēc daudzi cilvēki vēlas nolīgt kādu citu šī darba veikšanai. Jūs varat būt šī persona ar pareizo pārnesumu! Tāpat kā bērnu pieskatīšana un pļaušana, vienkārši reklamējiet sevi sociālajos medijos. Ja vēlaties, lai jūs patiešām izceltos, ieguldiet dažos tīrīšanas instrumentos un produktos. Jūs varat sevi tirgot kā pilna servisa automašīnu mazgātāju, kas rada augstākas likmes.

11. Izveidojiet tiešsaistes kursu

Jūs būtu pārsteigts, cik daudz cilvēku ir gatavi maksāt par tiešsaistes kursiem. Ja jums ir prasmes, kas nav pārāk daudz cilvēku, nav grūti izveidot veiksmīgu kursu. Jūs varat pārdot digitālās mācību grāmatas, izveidot dalības vietni, kas piepildīta ar ceļvežiem un video, vai izmantot prasmju apmaiņas platformu. Tādas platformas kā Teachable padara jūsu kursa uzsākšanu vieglu kā pīrāgu!

12. Flip produkti

Produktu pārvēršana ir pārsteidzoši vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Taupības veikali un blusu tirgi ir pazīstami kā dārgu priekšmetu pārdošana par lētām cenām. Lai arī tos var izmantot, vairums to joprojām ir labā stāvoklī.

Jūs varat ņemt šos izlietotos produktus, tos sakopt un pārdot tiešsaistē. Daudzi eBay pārdevēji to dara un gūst labu peļņu tikai pēc vienas pārdošanas.

13. Saņemiet vietējos koncertus

Tādas platformas kā Fiverr ir ļoti populāras starp tām, kuras vēlas izvēlēties dažus sānu koncertus. Lielākā daļa šāda veida vietņu darbu ir saistīti ar darījumiem, kurus cilvēki nevēlas darīt. Tas varētu būt dažu priekšmetu paņemšana veikalā vai lapu grābšana. Katrā ziņā vietnes vai lietotnes dažu sekunžu laikā jūs savieno ar potenciālajiem darba devējiem. Tātad lielākā daļa smagā darba jau ir izdarīts jūsu labā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā bērni brīvajā laikā var nopelnīt nedaudz naudas.

14. Kļūsti par tiešsaistes pasniedzēju

Bērni un pusaudži, kuriem skolā klājas diezgan labi, var izmantot savas zināšanas, lai nopelnītu naudu tiešsaistē. Mācību vietnes ir ļoti populāras. Viņi savieno pasniedzējus ar grūtībās nonākušiem studentiem. Tiek teikts, ka vienaudžu mijiedarbība no vienaudžiem palīdz studentiem vairāk, nekā saņemt palīdzību no skolotāja. Apmācība ne tikai palīdz jaunākiem bērniem un grūtībās nonākušiem studentiem, bet arī visu ceļu garumā var uzzināt vairāk par daudzām tēmām. Tā ir abpusēji izdevīga situācija.

15. Pārdod T-kreklus

Vai jums ir modē? Pārdodiet dažus savus dizainus tiešsaistē. Forši, pārdodot t-kreklus, ir tas, ka jums pat nav jārīkojas ar jebkuru savu produktu. Daudzi uzņēmumi var izgatavot jūsu pielāgoto dizainu un izdrukāt to uz krekla jebkurā laikā, kad kāds to pērk. Jums pat nevajadzēs rīkoties ar nosūtīšanas procesu. Tas ir ātrs, ērts un ļoti ienesīgs.

16. Kļūsti par ietekmētāju

Nav pārsteigums, ka sociālie mediji daudziem cilvēkiem visā pasaulē ir kļuvuši par pilna laika darbu. Pusaudži un pieaugušie var pieteikties uz plašu platformu klāstu un sākt audzināt auditoriju. Tā kā jūsu jaunākie dati pieaug, jūs varat gūt peļņu no saviem kontiem, izmantojot sponsorēšanu ar zīmoliem, reklāmām un citu. Viena no populārākajām sociālo mediju platformām, kur to izdarīt, ir Instagram, kas prasa reģistrēties, lai jūs būtu 13 gadus vecs. Arī citas platformas, piemēram, TikTok, ātri kļūst par lieliskām naudas pelnīšanas vietām.

17. Pārskatiet produktus

Iepriekš mēs minējām, ka daudzas vietnes maksās jums par godprātīgu viedokli. Daži var pat nosūtīt jums bezmaksas produktus pārskatīšanai. Šīs aptaujas vietnes sadarbojas ar plaši pazīstamiem zīmoliem, lai saņemtu atsauksmes par produktiem, pirms tie parādās. Jūs varat ne tikai saņemt samaksu par šo produktu lietošanu un pārskatīšanu, bet arī redzēt jaunākās un labākās preces, pirms tās nonāk veikalu plauktos!

18. Kļūsti par straumētāju

Video spēļu straumēšana ir vairāku miljonu dolāru nozare. Daži no lielākajiem straumēšanas pasaules vārdiem gadā pelna miljoniem dolāru, darot to, kas viņiem patīk. Izmantojot kādu straumēšanas aparatūru, jūs varat ierakstīt darbību un augšupielādēt to video koplietošanas vietnēs. Varat arī straumēt tiešraidē tādās platformās kā Twitch vai YouTube spēles. Straumētāji pelna naudu, pārdodot abonementus, strādājot ar zīmoliem un straumējot reklāmas.

Resursi: Kā nopelnīt naudu raustīšanās

19. Rakstiet saturu citām vietnēm

Vai jums ir ko teikt, bet nevēlaties izveidot savu vietni? Jūs varat rakstīt citiem cilvēkiem un saņemt samaksu par to! Jūs būtu pārsteigts, cik daudz uzņēmumu šeit meklē jaunus skatpunktus. Kļūšana par ārštata rakstnieku ļauj rakstīt daudzām dažādām publikācijām un vietnēm. Tātad, jūs varat radoši izpausties, neesat piesaistīts vienai platformai.

20. Nomājiet savas lietas

Daudzi pieaugušie nopelna papildus naudu, izīrējot lietas, kuras viņi neizmanto katru dienu. Tas ietver rezerves guļamistabas savās mājās, stāvvietas un pat automašīnas. Lai gan jūs nevarat pāriet uz šīm galējībām, jūs varat iznomāt mazākas lietas, kas jums pieder. Sporta inventārs, spēļu aprīkojums vai pat apģērbs ir labas iespējas. Vienkārši reklamējiet savus pakalpojumus tiešsaistē vai atveriet vietni. Pēc neilga laika jūs atradīsit kādu, kurš būtu gatavs maksāt par īstermiņa izmantošanu.

21. Organizēt garāžu pārdošanu tiešsaistē

Pelnīt naudu, pārdodot garāžu, ir viegli. Jūs varat iesaistīt visu savu ģimeni, lai nopelnītu papildu naudu. Ja jums ir istaba, jūs pat varētu padomāt par galda telpas īri kaimiņiem, kuri vēlas atbrīvoties no dažām lietām.

Ja plānojat dot šo kadru, izmantojiet internetu savā labā. Reklamējiet sava pagalma izpārdošanu sociālajos saziņas līdzekļos, dodiet potenciālajiem pircējiem dažus priekšskatījumus par jūsu piedāvāto un paziņojiet visiem, kad būsit atvērts.

22. Kļūsti par ballīšu izklaidētāju

Vai jums patīk pārģērbties un būt ballītes dzīvei? Ja tā, tad šī naudas pelnīšanas iespēja ir jums. Cilvēki maksā daudz naudas par viesību izklaidēm. Jūs varat saģērbties, lai svinētu jaunāku bērnu dzimšanas dienas svinības vai uzņemtu sejas apgleznošanu. Vienkārši izveidojiet vietni, lai reklamētu savus pakalpojumus, un iekļaujiet dažus sava tērpa fotoattēlus. Jums ir pienākums ātri iegūt klientus.

23. Pūļa avots

Kas jāzina, kā nopelnīt naudu, neko nedarot? Crowdsourcing vienmēr ir iespēja. Lai gan tas ne vienmēr darbojas, tas ir lielisks veids, kā ātri nopelnīt naudu līdzekļu vākšanas pasākumam vai lielam ceļojumam. Tādas platformas kā GoFundMe un Kickstarter ļauj jums izveidot pielāgotas lapas, kurās jūsu draugi un ģimenes locekļi var ziedot jebkuram jūsu līdzekļu piesaistīšanas mērķim. Ziedojumus apstrādā platforma, padarot to par ļoti efektīvu bērniem.

24. Grāmatas pašpublicēšana

Pateicoties Amazon un citiem populāriem digitālajiem veikaliem, pašizdevniecība nekad nav bijusi tik vienkārša. Jūs varat rakstīt īsu stāstu, noveļu vai pilnvērtīgu sēriju. Neatkarīgi no tā, cik ilgs ir jūsu literārais darbs, jūs varat to publicēt pats, praktiski neriskējot. Digitālās e-grāmatas pārdod tikpat labi kā tradicionālās iespiestas grāmatas. Tātad, ir liela auditorija, kurai pārdot.

25. Investēt

Lai gan vairums ieguldījumu vietņu neļaus reģistrēties 13 gadus veciem bērniem, jūs varat palīdzēt vecākiem palīdzēt. Pateicoties internetam, ieguldīt akcijās ir ļoti viegli. Vienkārši dodieties pie digitālā brokera, ielieciet daļu savas naudas un gaidiet. Atkarībā no tā, kā jūs ieguldāt, līdz brīdim, kad pārvērtīsities par pieaugušo, jums būs jauka ligzdas olšūna.

26. Pārdod amatniecību

Vienmēr tirgū ir šalles, kartiņas un citi amatniecības izstrādājumi. Vietnēs Etsy vai eBay varat pārdot praktiski jebkura veida roku izstrādājumus. Papīra amatniecības izstrādājumus, piemēram, sarežģītas kastes un individuālas apsveikuma kartītes, mēdz pārdot ļoti labi. Tas pats attiecas uz adītajām šalles un koka šalles. Izmantojiet savu iztēli un izveidojiet lietas, kuras jūs vēlētos redzēt veikalu plauktos.

27. Izgudro kaut ko

Kas saka, ka bērni nevar būt izgudrotāji? Ja jums ir laba ideja par produktu vai pakalpojumu, ir veidi, kā no tā gūt peļņu. Lai nopelnītu naudu, jūs varat doties uz sabiedriskās ēdināšanas vietni, lai šo ideju īstenotu. Vai arī varat strādāt kopā ar vecākiem, lai atrastu investorus. Daudzi bērni ir izgudrojuši produktus un devušies redzēt lielus panākumus kā pieaugušie. Kāpēc tas nevar būt tu??

28. Pārdod digitālās preces

Ja jums patīk vairākums bērnu, jums ir diezgan labas tehnoloģijas. Tātad, kāpēc neizmantot savas zināšanas digitālu produktu radīšanai, ko pārdot. Papildus e-grāmatām varat pārdot pielāgotus logotipus, vietņu motīvus vai digitālos rīkus. Daži bērni ir redzējuši panākumus, veidojot ādas savām iecienītākajām videospēlēm. Digitālās preces var pārdot tiešsaistē. Turklāt jums nav jāuztraucas par krājumiem.

29. Pārbaudes lietotnes

Ar savu vecāku palīdzību jūs varat kļūt par oficiālu lietotņu pārbaudītāju. Lietotņu pārbaudītāji ir atbildīgi par neatbrīvotu datoru un mobilās programmatūras nosaukumu lejupielādi. Pēc tam viņiem ir jāizmanto lietotnes un jāsniedz atsauksmes, palīdzot izstrādātājiem veikt pielāgojumus, kas uzlabos viņu palaišanas panākumus. Ir vairākas vietnes, kurās bērni var reģistrēties, lai kļūtu par lietotņu pārbaudītāju un saņemtu par to samaksu.

30. Reģistrējieties tirgus izpētei

Tirgus pētījumu uzņēmumi, piemēram, Neilsen, darbojas jau vairākus gadu desmitus. Būtībā viņu mērķis ir redzēt, ko dara vidusmēra patērētājs. Tas ir veids, kā mārketinga speciālisti var redzēt, kā noteikti faktori ietekmē pirkšanas lēmumu. Bērni var reģistrēties, lai piedalītos tirgus izpētes pētījumos. Bieži vien tas ir saistīts ar lietotnes lejupielādi, lai pētnieki varētu izpētīt jūsu pārlūkošanas paradumus. Šiem koncertiem ir nepieciešama vecāku piekrišana, tāpēc, lai pierakstītos, strādājiet kopā ar vecākiem.

31. Māciet citiem, kā izmantot tehnoloģijas

Visi zina, ka jaunā paaudze ir prasmīgāka par tehnoloģijām nekā citas. Lielākā daļa bērnu ir lietojuši mobilos tālruņus kopš brīža, kad viņi varēja turēt lietas savās rokās. Iekasējot maksu, jūs varat nopelnīt papildu naudu, lai sniegtu tehnisko palīdzību. Labākais veids, kā to izdarīt, ir reklamēt savus pakalpojumus tiešsaistē vai izvēlēties nepāra darbus Fiverr.

32. Veidojiet lietotni

Kodēšana ātri kļūst par visas mācību programmas galveno daļu. Ja jums ir kāda kodēšanas pieredze, kāpēc gan neveidot jautru lietotni? Google un Apple digitālo lietotņu veikali gadā gūst miljardiem dolāru lielus ienākumus! Lai gan šai metodei ir vajadzīgas īpašas zināšanas, tas joprojām ir viens no dzīvotspējīgākajiem veidiem, kā bērni tiešsaistē var nopelnīt papildu naudu.

33. Izveidot spēles

Jums pat nav vajadzīgas lielas zināšanas par kodēšanu, lai no paša sākuma izveidotu pats savu spēli. Piemēram, Roblox ir milzīgs tiešsaistes multiplayer nosaukums, kurā dalībnieki var atskaņot lietotāja veidotu saturu. Spēlei ir sava valūtas sistēma un veidotāju programma. Daži no labākajiem pelnītājiem gūst ienākumus no pilna laika, tikai spēlējot spēles Roblox. Pats labākais, ka vairumam no viņiem vēl nav pat 18 gadu!

34. Atrodiet darbu sociālajā medijā

Mūsdienās sociālais medijs ir karalis. Tā ir tik svarīga mārketinga mīkla, ka lielākajā daļā uzņēmumu ir darbinieki, kas visu dienu neko nedara, bet visu dienu pārvalda sociālo mediju kontus. Ja esat pazīstams ar Twitter, Instagram un Facebook, varat viegli iegūt kādu no šīm pozīcijām pats.

Protams, šeit tiek ņemti vērā vecuma ierobežojumi. Tomēr jūs, iespējams, varēsit dabūt nepilna laika darbu pie vietējiem uzņēmumiem. Jūs varat viņiem iekasēt maksu, lai izveidotu ziņas, atbildētu uz komentāriem un pārvaldītu veselas lapas.

35. Izveido mūziku

Vai jūs esat muzikāli sliecas? Ja tā, apsveriet iespēju daļu sava darba izlikt tādās platformās kā SoundCloud vai Spotify. Jaunie mākslinieki var radīt tikpat lielu uzmanību kā pieaugušie. Laika gaitā veidojot auditoriju, jūs varat saņemt samaksu par saviem talantiem.

36. Digitalizēt fotoattēlus

Kaut arī lielākā daļa no mums izmanto tikai digitālo fotogrāfiju, daudziem cilvēkiem joprojām ir vecas analogās fotogrāfijas, kas savāc putekļus. Viena lieliska biznesa ideja bērniem ir digitalizācijas pakalpojuma sniegšana. Jūs varat iekasēt maksu no kaimiņiem par visu viņu veco fotoattēlu skenēšanu un nogādāšanu digitālajā laikmetā. Šāda veida pakalpojumi ir ļoti pieprasīti, tāpēc sāciet sevi reklamēt sociālajos medijos, lai iegūtu dažus klientus!

37. Kļūsti par Mystery Shopper

Noslēpumu iepirkšanās ir unikāla blakusproblēma, kuras dēļ jums ir jāpārbauda populārie veikali visā jūsu reģionā. Jums ir jārīkojas kā parastam klientam un jāsniedz atsauksmes par visu, sākot no klientu apkalpošanas līdz izskatam.

Parasti noslēpumaino iepirkšanos apmeklē pieaugušie. Tomēr tur ir daudz veikalu, kas orientēti uz bērniem. Daudzas mistisko iepirkumu aģentūras īpaši meklē ģimenes ar maziem bērniem, lai iepirktos šajos veikalos. Jums būs tikai jāziņo platformai tiešsaistē un jāsniedz godīgas atsauksmes.

38. Pārdod kolekcijas tiešsaistē

Ir daudz naudas, kas jānopelna ar dabīgiem kolekcionāriem. Jūras gliemežvāki, dārgakmeņi, eksotiski ieži un pat novecojuši meži atnes diezgan santīmu. Ja jūs dzīvojat šāda veida apgabalos, varat meklēt barību un pārdot savus atradumus tiešsaistē.

39. Pārdod savu mākslu

Mākslas pasaules skaistums ir tāds, ka nav pareizi vai nepareizi rīkoties. Bērni var būt mākslinieki tāpat kā pieaugušie, kāpēc gan nepārdot savu jaunāko šedevru tiešsaistē? Etsy un eBay ir labākās vietas, kur gūt ienākumus, pārdodot savu darbu. Tomēr jūs varat arī reklamēties privātajos tirgus laukumos, sociālajos medijos un citur.

40. Lietotu preču sūtījums

Vai zinājāt, ka tiešsaistē ir ļoti daudz bezmaksas priekšmetu? Craigslist ir īpaši dāsns bezmaksas materiālu avots. Jūs varat ņemt šos priekšmetus un pārdot tos sūtījumu veikaliem. Alternatīvi, jūs varat veikt ierakstu eBay un pārdot daudz plašākai auditorijai.

41. Izmantojiet atpirkšanas programmu priekšrocības

Plašam produktu klāstam pastāv atpirkšanas programmas. Tās ir populāras mācību grāmatām, videospēlēm un elektronikai. Būtībā šīs programmas atpirks jūsu produktus pēc to izmantošanas. Jūs nesaņemsit tādu pašu summu, kādu maksājāt. Tomēr tas ir labāk nekā nekas! Lielāko daļu atpirkšanas programmu var atrast tiešsaistē. Ātrajā Google meklēšanā jūs atradīsit daudz. Kad esat savu produktu atradis, vienkārši sniedziet sava produkta informāciju un jūs saņemsit aprēķinu par to, cik daudz jūs varat nopelnīt. Tas ir tik vienkārši.

42. Kļūsti par video redaktoru

Video rediģēšanas koncertu tiešsaistē ir daudz. Lai iegūtu šos darbus, jums nav jāizmanto ražošanas līmeņa programmatūra. Dažreiz YouTubers vienkārši meklē kādu, kurš varētu izgriezt sliktus materiālus vai novērst ar laiku saistītas problēmas.

Šiem darbiem vispār nav nepieciešama speciāla programmatūra, tāpēc jūs viegli varat izmantot krājuma programmas, kas pievienotas jūsu datoram. Kad jūs izvēlēsities vairāk darbavietu, jūs iegūsit vairāk prasmju, kas galu galā varētu radīt ienesīgu karjeru.

43. Ievadiet konkursus un zīmējumus

Internets nav svešs konkursiem un zīmējumiem. Daudzi konkursi piedāvā skaidras naudas vai dāvanu kartes jebkura vecuma uzvarētājiem. Pirms piedalīties kādā konkursā, noteikti informējiet vecākus! Viņi var to apskatīt un pārliecināties, vai tas ir likumīgi, pirms jūs sniedzat jebkādu personisku informāciju.

44. Ieejiet eSporta pasaulē

Tāpat kā straumēšana eSports ļauj spēlēt spēles, lai nopelnītu naudu. eSports ir salīdzinoši jauns un tikai nesen ir kļuvis populārs. Pat joprojām spēlētāji gūst lielus dolārus, sacenšoties profesionālajās spēlēs. Jaunākais profesionālais eSports spēlētājs, kurš nopelnīja miljonu dolāru, tajā laikā bija tikai 15 gadus vecs!

Lai iekļūtu eSportā, jums jābūt ļoti labam par konkurētspējīgiem tituliem. Pēc tam jums būs jāpievienojas līgai un jāpiedalās sacensībās. Turpmāk jūsu ienākumu gūšanas iespējas var rasties no balvām, sponsorēšanas un cita veida.

Secinājums

Tikai tāpēc, ka esat jauns, nenozīmē, ka jums jābūt salauztam! Internets piedāvā iespēju pasauli, kad nepieciešams nopelnīt pats. Uzzinot, kā pelnīt naudu tiešsaistē, var iegūt zināmu finansiālu brīvību un dot iespēju pieaugušam vecumam. Iedomājieties šīs metodes, lai redzētu, kas jums vislabāk der. Jums noteikti jāatrod kaut kas jautrs un ienesīgs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map