Reklāmas labākās trokšņu slāpējošās austiņas

Pircēju ceļvedis par labākajām trokšņu slāpējošajām austiņām radošo industriju cilvēkiem

Pasaulē ir divu veidu radoši cilvēki: tie, kas iedvesmojas no apkārtējiem, un tie, kuri vēlas strādāt ārpus darba. Ja atrodaties pēdējā nometnē, trokšņu slāpējošās austiņas var palīdzēt ietaupīt veselību un ļaut jums paveikt darbu. Neatkarīgi no tā, vai bērni spēlē ārā, kamēr jūs mēģināt ievērot klienta noteikto termiņu vai vienkārši noregulējat biroju, kad mēģināt kodēt, jūs atradīsit mieru un klusumu ar troksni slāpējošu austiņu komplektu. Tomēr, tāpat kā lielākajai daļai tehnoloģisko priekšmetu, viens izmērs neder visiem, runājot par šīm austiņām. Pirms iegādāties austiņu pāri, jums būs jāapsver vairāki faktori, ieskaitot stilu, audio kvalitāti un funkcijas.


Saturs

Labākās troksni slāpējošās austiņas

Labākās budžeta trokšņu slāpējošās austiņas

Labākās vidēja līmeņa trokšņu slāpējošās austiņas

Labākās augstas klases troksni slāpējošās austiņas

Kas ir troksni slāpējošās austiņas?

Nav noslēpums, kādas priekšrocības nodrošina troksni slāpējošās austiņas; pats nosaukums ir miris dotība par to, ko jūs varat sagaidīt. Šīs austiņas novērš apkārtējo troksni, nodrošinot klusumu. Ir pieejami divi atšķirīgi trokšņu slāpēšanas austiņu veidi: pasīvās un aktīvās. Pasīvās troksni slāpējošās austiņas izolē skaņu, savukārt aktīvās trokšņu slāpējošās austiņas to izslēdz. Izmantojot pasīvās troksni slāpējošās austiņas, troksnis tiek bloķēts, izmantojot fiziskus līdzekļus. Citiem vārdiem sakot, tas ir zīmogs, ko austiņas veido ap ausīm, un tas bloķē trokšņus no apkārtnes. Ja strādājat pats, šāda veida trokšņu slāpējošās austiņas ir vislabākā likme, ja nevēlaties kaut ko dzirdēt.

Tomēr, ja strādājat birojā, šīs austiņas, iespējams, nav ideāli piemērotas. Pēdējais, ko vēlaties panākt, nav dzirdēt, kā jūsu boss vai kolēģi zvana uz jūsu vārdu! Aktīvās troksni slāpējošās austiņas nodrošina līdzīgu klusuma līmeni, taču neliedzot jūs atrauties no pasaules. Aktīvās austiņas fiziskā līdzekļu vietā izmanto tehnoloģiju, lai bloķētu visu troksni. Tā vietā, lai izolētu ausis, aktīvo troksni slāpējošo austiņu pāris izmanto tehnoloģiju, lai izslēgtu skaņas.

Šīs austiņas ir piemērotas, lai trokšņotu skaņas nemainīgā skaļumā, taču tās neizslēdz asas signāla izmaiņas, piemēram, ja kāds pēkšņi iesauc jūsu vārdu. Pērkot pāris troksni slāpējošas austiņas, paturiet prātā, ka pasīvā ir lieliska izvēle reklāmdevējiem, kuri strādā vieni, savukārt aktīvi darbojas ideāli tiem, kas strādā koplietošanas telpā.

Kāpēc trokšņu slāpējošās austiņas ir tik labas?

Vienkārši sakot, tehnoloģija, kas atrodas dziļi trokšņu slāpējošajās austiņās, padara tās tik noderīgas. Izpratne par pasīvo troksni slāpējošo austiņu darbību ir salīdzinoši vienkārša; vienkārši aizklājiet roku ar ausi, un jums ir pamatideja. Tieši pretēji, aktīvās trokšņus slāpējošās austiņās tiek izmantota tehnoloģija, ko sauc par digitālo signālu apstrādi, lai noklusētu visu skaņu jūsu tuvumā. Katrā aktīvo trokšņu slāpēšanas austiņu pārī ir mikrofons un audio procesors.

Kad šīs ierīces dzird ienākošo skaņu, tās rada skaņu pretējā viļņa garumā, lai to izslēgtu. Tā rezultātā jūs neko nedzirdat. Šis process ir pazīstams kā destruktīva iejaukšanās. Matemātiskā izteiksmē abi viļņi rada nulles summu un negatīvi ietekmē viens otru. Šis process ir iemesls, kāpēc pēkšņas skaļuma izmaiņas, piemēram, automašīnas signāls vai vienkārši kāds ausī kliedz, var izlauzties no jūsu klusuma. Šī tehnoloģija nevar ātri pielāgoties pēkšņām apjoma izmaiņām lidojuma laikā, jo tai ir vajadzīgas vismaz pāris sekundes, lai atbilstu viļņa garumam.

Kas reklāmām būtu jāmeklē, pērkot troksni slāpējošas austiņas?

Izvēle starp aktīvu vai pasīvu trokšņu slāpēšanu ir lielākais lēmums, kas jums būs jāpieņem, iegādājoties trokšņu slāpējošu austiņu pāri. tomēr tas nav vienīgais. Ir vairākas mazākas, bet tikpat svarīgas funkcijas, kuras vajadzētu apskatīt pirms apņemšanās lietot jebkuru austiņu pāri.

Vissvarīgākā lieta, ko jūs varat meklēt uz jebkura austiņu pāra, ir ērta ietilpība. troksni slāpējošās austiņas, tāpat kā citas austiņas, iedala trīs kategorijās: ausī, ausī un auss. Austiņas ausīs ir jūsu standarta austiņas, kas tieši nonāk auss kanālā. Ap auss austiņas tiek nēsātas ap jūsu ārējo ausi, izveidojot vieglu zīmogu. Austiņas, kas atrodas virs auss, ir lielas austiņas, kas atrodas uz visas auss.

Runājot par katra piedāvātā trokšņa slāpēšanas pakāpi, katram stilam ir plusi un mīnusi. Ausīs ievietotās austiņas nenodrošina tik daudz atcelšanas, cik abas pārējās, taču tās ir visvieglāk pārvadāt. Austiņas, kas atrodas ap ausu, labāk slāpē troksni, taču dažiem var šķist, ka šāda veida austiņas rada sāpes ausīs. Austiņas, kas pārsniedz auss, piedāvā vislabāko trokšņu slāpēšanu, bet ir apjomīgas un ir viegli pārvadājamas.

Kad tas ir piemērots, nav viena labākā varianta, jo katram lietotājam ir sava izvēle. Eksperti iesaka izmēģināt katru austiņu stilu vismaz dažas stundas vienā reizē, lai redzētu, kura no tām jums ir vispiemērotākā. Tas, kas var justies lieliski piecas minūtes, pēc dažām stundām varētu pārvērsties sāpīgā pieredzē. Kaut arī lielākas austiņas bloķēs lielāku troksni, tas jums neko daudz nedos, ja tās ir sāpīgi lietojamas. Pareiza līdzsvara atrašana starp komfortu un izmēru ļaus jums izvēlēties labākās trokšņu slāpēšanas austiņas.

Vēl viena lieta, ko vēlēsities novērot, ir akumulatora darbības laiks, ko piedāvā pāris aktīvas trokšņu slāpējošās austiņas. Gandrīz visās aktīvās trokšņu slāpēšanas austiņās tiek izmantotas maināmas baterijas, no kurām visbiežāk ir AA vai AAA baterijas. Bez akumulatoriem austiņu tehnoloģijai nav enerģijas, kas nozīmē, ka trokšņu novēršana nekavējoties tiek pārtraukta. Ja plānojat izmantot troksni slāpējošās austiņas vietā, kur jums nebūs viegli piekļūt baterijām, izvēlieties pāri ar ilgāku akumulatora darbības laiku. Pretējā gadījumā plānojiet vienmēr ņemt līdzi vismaz četras rezerves baterijas.

Pēdējā iezīme, kuru vēlaties apskatīt, ir audio kvalitāte. Tā kā troksni slāpējošo austiņu komplekts tik daudzās tehnoloģijās ir vērsts tikai uz trokšņu novēršanu, negaidiet no šo austiņu komplekta izcilu audio kvalitāti. Ja esat audiofils, kurš meklē zvaigžņu skaņu, jums būs jāizdara izvēle: izcila audio kvalitāte vai bez apkārtējā trokšņa. Lai gan ir dažas troksni slāpējošas austiņas, kas nodrošina pienācīgu skaņu, par šo privilēģiju jums būs jānorāda dūšīga maksa. Tā rezultātā jūsu trokšņu slāpējošās austiņas nonāks arī lielgabarīta pusē, padarot tās vairāk par problēmu, kas nepieciešama pārvadāšanai vai pat valkāšanai. Tomēr tas nenozīmē, ka skaņas kvalitāte ir briesmīga lielākajā daļā troksni slāpējošo austiņu; patiesībā, jūsu parastais lietotājs pat nepamanīs atšķirību starp troksni slāpējošu austiņu pāri un augstākās klases austiņu pāri, kas izveidoti audiofilu vajadzībām.

Plusi, lai troksnis atceltu austiņas

Trokšņu slāpējošo austiņu pārim ir tikai viena ļoti izteikta priekšrocība, kas ir visas skaņas samazināšana. Ja jūs vēlaties izolēt sevi no apkārtnes un patiesi iegremdēties radošos darbos, tad neatradīsit labāku produktu, kas jums to palīdzētu. Aktīvās troksni slāpējošās austiņas darbojas labāk trokšņu slāpēšanai nekā jebkas cits, kas šobrīd ir tirgū.

Mīnusi trokšņa slāpēšanas austiņām

Kaut arī trokšņu slāpējošajām austiņām ir viens no galvenajiem profesionāļiem, tas maksā uz dažiem nelieliem mīnusiem. Neskatoties uz to, ka, atrodoties nekustīgā stāvoklī un strādājot pie projekta, ir lieliska iespēja novērst visu jūsu tuvumā esošo troksni, tas ir milzīgs kaitējums, ja atrodaties ārpus pilsētas. Piemēram, ja ejot pa ielu valkājat pāris trokšņu slāpējošas austiņas, pastāv iespēja, ka jūs nedzirdēsit, kā automašīna tevi nomierina. Šī iemesla dēļ daudzi eksperti iesaka nelietot troksni slāpējošās austiņas tādās situācijās kā ejot pa ielu vai izmantojot sabiedrisko transportu. Jebkura situācija, kad jums ir jāapzinās sava apkārtne, nav ideāla, lai valkātu šīs austiņas.

Kā minēts iepriekš, troksni slāpējošu austiņu pāris parasti nav ideāli piemērots audiofiliem. Ja jūs esat tips, kurš meklē senatnīgu skaņu un nesamierināsities ar neko citu, šīs austiņas jūs pievils. Audiophiles bieži sūdzas, ka troksni slāpējošo austiņu skaņa ir tikpat klusa, ka ir grūti pamanīt jebkura skaņas celiņa smalkākos punktus. Kaut arī dažas troksni slāpējošās austiņas nodrošina senatnīgu skaņu, par to jums būs jāmaksā vairāk nekā USD 300.

Arī akumulatora darbības laiks rada lielas bažas. Dažiem radošajiem darbiem ir milzīgas grūtības vienmēr atrasties personai ar baterijām. Kad baterijas jūsu trokšņu slāpējošajās austiņās iznīks, tagad jums ir dārgs austiņu pāris, kas skan vidēji labi, ja jums rokā nav papildu bateriju. Arī akumulatoru izmaksas laika gaitā palielinās. Atšķirībā no citām austiņām, kur var veikt tikai vienu pirkumu, kas ilgst dažus gadus, jūs atradīsit sev iespēju pirkt jaunus akumulatorus ik pēc dažiem mēnešiem. Lai gan ir austiņas, kas ļauj tās uzlādēt tikai ar USB kabeli, šīs austiņas ir ievērojami dārgākas. Tas rada arī citu problēmu, jo, kad austiņas izmirst, jums būs jākrāj, lai atrastu USB portu, nevis vienkārši uzlēktu dažas svaigas baterijas..

Vidējais austiņu pāris var veikt pukstēšanu un joprojām izklausīties tikpat labi, kā pirmajā dienā, kad jūs tos iegādājāties. Diemžēl tas neattiecas uz lielāko daļu troksni slāpējošo austiņu. Šo austiņu pāra tehnoloģija ir daudz trauslāka nekā tā, ko jūs atradīsit citās austiņās. Piemēram, ja jūsu aktīvo trokšņu slāpēšanas austiņu pāris nonāk saskarē ar lietu, pastāv liela iespēja, ka iekšpusē esošā tehnoloģija īslaicīgi izzudīs. Ja dzīvojat mitrā vietā, var gadīties, ka pasīvās trokšņu slāpējošās austiņas daudz ātrāk zaudē zīmogu. Tiklīdz tiks sabojāta trokšņu slāpēšanas tehnoloģija, jūs zaudēsit vienīgo šīs ierīces īpašnieka priekšrocību. Tomēr jūs varat kompensēt šo trūkumu, iegādājoties apvalku trokšņu slāpējošajām austiņām.

Kāds korpuss ir labākais trokšņu slāpējošajām austiņām?

Tāpat kā pāris troksni slāpējošu austiņu, iepirkšanās gadījumā nav viena izmēra, kas der visiem. Iegādājoties austiņu futrāli, apskatīsit trīs galvenās jomas: izmēru, funkcijas un izturību.

Atkarībā no izmēra viss, kas jums jādara, ir iegādāties apvalku, kas nodrošina drošu austiņu piemērotību ar nelielu telpu vai bez papildu vietas. Piemēram, mazam austiņu pārim jūs nevēlaties iegādāties apvalku, kas ir labāk piemērots lielākām austiņām, kas atrodas ārpus auss. Tāpat jūs nevēlaties iegādāties korpusi, kas ir pārāk maza jūsu lielajām austiņām, jo ​​jūs varat tās sabojāt.

Attiecībā uz funkcijām vissvarīgākais elements, kas jāmeklē, ir ūdensnecaurlaidīgs korpuss. Izmantojot ūdensnecaurlaidīgu apvalku, jūs varat pārliecināties, ka nokļūšana negaisā nenozīmē, ka beidzas troksni slāpējošās austiņas. Citas funkcijas, kuras jūs vēlaties meklēt, ir cieta ārpuse, mīksts iekšpuse un papildu nodalījumi priekšmetiem, piemēram, papildu baterijām.

Visbeidzot, izturība ir galvenais faktors, pērkot lietu. Lai noteiktu jebkura austiņu korpusa izturību, apskatiet abas lietotāju atsauksmes kopā ar korpusa konstrukcijā izmantoto materiālu sarakstu. Lai arī vairums lietu nebūs mūžīgas, tomēr vēlēsities iegādāties lietu, kas var ilgt vismaz dažus gadus.

8 no labākajām skaņu mazinošajām austiņām

Tagad, kad jūs zināt, ko meklēt, ir pienācis laiks izvēlēties pats savas trokšņu slāpējošās austiņas. Katra no šīm austiņām izdzēsīs apkārtējo troksni un ļaus jums radīt mieru. Mēs esam sadalījuši izvēli četrās dažādās kategorijās, lai nodrošinātu, ka neatkarīgi no jūsu budžeta varat atļauties pāris šo austiņu.

AustiņasAttēlsIespējasVērtējums / cena
Džeimija labākā izvēleBose QuietComfort 35 bezvadu austiņasAkumulatora darbības laiks līdz 40 stundām

Apkārtējā trokšņa samazināšana līdz 90%

Div mikrofons

4,5 no 5 zvaigznēm

$$$$$

Augstas klases trokšņu slāpējošas austiņas reklāmāmBeats Executive ar troksni slāpējošās austiņasNoņemiet vairāk nekā 95% trokšņa jūsu tuvumā

Nodrošiniet skaidru kāpumu un dziļu basu

3,5 no 5 zvaigznēm

$$$$

Sennheiser PXC 450 aktīvās trokšņa slāpēšanas austiņasPatentēta Duofol membrāna, lai radītu kristāldzidru skaņu

NoiseGard tehnoloģija bloķē 90% no visas ienākošās skaņas

3,8 no 5 zvaigznēm

$$$$

Vidējas klases trokšņu slāpējošas austiņas reklāmāmH501 Aktīvās trokšņu slāpējošās austiņas ar augšējo ausuDarbs ar dažādām ierīcēm, ieskaitot personālos datorus, planšetdatorus un iPhone

3,5 mm noņemams mic kabelis

3,8 no 5 zvaigznēm

USD

Paww ausu austiņasTiešsaistes vadības ierīces, lai veiktu maiņu, izslēgtu skaņu un veiktu zvanus

Akumulatora darbības laiks 36 stundas

Bezmaksas glabāšanas maciņš

4,1 no 5 zvaigznēm

$ $

Budžeta trokšņu slāpējošās austiņas reklāmāmAudio-Technica ATH-ANC23 QuietPoint Active trokšņu slāpējošās austiņas ausīsIetver lidmašīnas spraudņa adapteri

Var bloķēt līdz 90% no apkārtējā trokšņa

Miniatūra mic katrā austiņā

3,6 no 5 zvaigznēm

$ $

Sony MDRZX110NC trokšņu slāpējošās austiņasLīdz 80 stundām vienā bateriju komplektā

30 mm neodīma draiveris

3,8 no 5 zvaigznēm

USD

Par bezvadu Bluetooth austiņāmIetver skaņu izolējošu mikrofonu

Bezvadu signāls ar 10 metru diapazonu

40nm autovadītājs

4,0 no 5 zvaigznēm

USD

Džeimija labākās izvēles trokšņu slāpējošās austiņas

Bose QuietComfort 35 bezvadu austiņas

Ja jūs meklējat labāko no labākajiem un nauda nav priekšmets, tad jūs vēlaties Bose QuietComfort 35 bezvadu austiņas. Bez šaubām, Bose QuietComfort 35 bezvadu austiņas ir labākās troksni slāpējošās austiņas šodien tirgū. Šīs troksni slāpējošās austiņas nodrošina neticamu skaņu pieredzi, vienlaikus filtrējot apkārtējo troksni. Šis saraksts ir tikai paraugs no daudzajām funkcijām, kuras nodrošina Bose QuietComfort 35 bezvadu austiņas:

 • Apkārtējā trokšņa samazinājums par 90 procentiem
 • Sabalansēta audio veiktspēja neatkarīgi no skaļuma
 • Bezvadu saderība ar visām Bluetooth ierīcēm
 • Akumulatora darbības laiks līdz 40 stundām
 • Vienkārša uzlādēšana, izmantojot komplektā iekļauto USB kabeli
 • Div mikrofons, lai nodrošinātu skaidru balss kvalitāti pat visskaļākajā vidē

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Augstas klases troksni slāpējošas austiņas, kas ir ideāli piemērotas reklāmām

Beats Executive ar troksni slāpējošās austiņas

Beats Executive troksni slāpējošās austiņas apvieno augstas kvalitātes audio pieredzi, kas pazīstama Beats, ar jebkāda ārēja trokšņa novēršanu. Šīs austiņas izmanto aktīvās trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, lai noņemtu vairāk nekā 95 procentus trokšņu jūsu tuvumā. Šīs troksni slāpējošās austiņas nodrošina arī skaidru kāpumu un dziļu basu, lai dotu jums fonētisku pieredzi, kas patiks pat audiofiliem.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Sennheiser PXC 450 aktīvās trokšņa slāpēšanas austiņas

Lai gan ir taisnība, ka daudzas troksni slāpējošās austiņas rada skaņu, kas ir zemāka par standarta austiņām, Sennheiser PXC 450 aktīvās trokšņa slāpēšanas austiņas pierāda, ka tas ne vienmēr notiek. Šajās troksni slāpējošajās austiņās tiek izmantota patentēta Duofol membrāna, lai radītu kristāldzidru skaņu. NoiseGard tehnoloģija ļauj Sennheiser PXC 450 Aktīvās trokšņu slāpējošās austiņas bloķēt 90 procentus no ienākošās skaņas. Pateicoties TalkThrough funkcijai, jums pat nav jāizņem šīs troksni slāpējošās austiņas, lai sazinātos ar citiem.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Vidējas klases troksni slāpējošas austiņas, kas ir ideāli piemērotas reklāmām

H501 Aktīvās trokšņu slāpējošās austiņas ar augšējo ausu

Kad esat radošs indivīds, jūs varat ne tikai izslēgt savu radošumu. Vēlme radīt var tevi atrast jebkurā laikā, pat lidmašīnā. H501 aktīvās trokšņu slāpējošās auss austiņas ir lieliski piemērotas reklāmdevējiem, kuri bieži atrodas kustībā. Šajās troksni slāpējošajās austiņās tiek izmantota patentēta inženierija, lai izslēgtu reaktīvā dzinēja skaļo dārdoņu, vienlaikus nomierinot pasažieru pļāpāšanu. Šīs austiņas darbojas dažādās ierīcēs, ieskaitot personālos datorus, planšetdatorus un iPhone.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Paww ausu austiņas

Paww Over-Ear austiņas sniedz pilnīgu kontroli tieši pa rokai. Tiešsaistes vadības ierīces var izmantot, lai pārjauktu atskaņošanas sarakstu, izslēgtu austiņas un veiktu tālruņa zvanu. Šīs troksni slāpējošās austiņas nodrošina vairāk nekā 36 stundu ilgu akumulatora darbības laiku un ļauj tās uzlādēt, izmantojot tikai USB kabeli. Paww ausu austiņās ir pat bezmaksas glabāšanas maciņš, lai jūs tās varētu nekaitēt.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Budžeta trokšņu slāpējošās austiņas, kas ideāli piemērotas reklāmām

Audio-Technica ATH-ANC23 QuietPoint Active trokšņu slāpējošās austiņas ausīs

Ja jūs meklējat kaut ko mazāku gan pēc izmēra, gan pēc cenas, jums patiks Audio-Technica ATH-ANC23 QuietPoint Active Trokšņu slāpējošās austiņas ausīs. Šīs troksni slāpējošās austiņas var bloķēt līdz 90 procentiem no apkārtējā trokšņa jūsu tuvumā. Polsterētas putas katras auss ieliktņa galā nodrošina, ka šīs austiņas nesabojās jūsu ausis pat pēc ilgstošas ​​lietošanas. Iekļautais aviokompānijas spraudņa adapteris ļaus jums izmantot šīs trokšņu slāpējošās austiņas jebkurā lidojumā.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Sony MDRZX110NC trokšņu slāpējošās austiņas

Ja plānojat doties tālā ceļojumā un vēlaties atstāt baterijas mājās, jums vajadzēs Sony MDRZX110NC trokšņu slāpējošās austiņas. Šīs troksni slāpējošās austiņas piedāvā līdz 80 stundām svētlaimīgu klusumu vienā bateriju komplektā. 30 mm neodīma draiveris nodrošina skaņu, kas sāncenšiem austiņas pat trīs reizes pārsniedz to cenu. Elastīgā galvas saite ļauj pielāgot šīs austiņas, lai jūs varētu nodrošināt perfektu piemērotību.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Par bezvadu Bluetooth austiņām

Apie Bezvadu Bluetooth austiņas ir ideāla izvēle reklāmdevējiem, kuri bieži mijiedarbojas ar citiem. Šim troksni slāpējošo austiņu pārim ir trīskāršs dizains, kas ļauj ērti gan uzglabāt, gan transportēt šo ierīci. Šīs troksni slāpējošās austiņas pat ir ar cietu korpusu. Iekļautais mikrofons izolē jebkuru ārējo skaņu, ļaujot personai līnijas otrajā galā jūs skaidri dzirdēt. Šīs pasīvās troksni slāpējošās austiņas izmanto 40 nm draiveri, lai nodrošinātu izcilu skaņu.

PĀRBAUDIET CENAS AMAZONĀ

Izbaudi mieru un klusumu beidzot

Neatkarīgi no tā, kuru trokšņu slāpējošo austiņu pāri iegādājaties, jūs saņemsit augstas kvalitātes produktu, kas bloķēs visu ienākošo skaņu. Tiklīdz jūs ieslīdēsit kādas no šīm austiņām, jūs domājat, kā jums kādreiz izdevās paveikt darbu bez tām. trokšņu slāpējošās austiņas ļaus sasniegt tādu koncentrēšanās līmeni, kādu jūs nekad nebijāt domājis, un ļaus jums radīt strauju ātrumu. Ja nopietni domājat par savu radošo darbu, troksni slāpējošās austiņas ir pašu izstrādājums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map