Hostinga kuponi – 2020. gads

Tīmekļa mitināšanas kupons


Vai meklējat labākos tīmekļa mitināšanas kuponus un piedāvājumus? Tad vairs nemeklējiet; mēs viņus visus esam vienuviet.

Esmu vedis sarunas par dažiem ekskluzīviem darījumiem Makeawebsitehub.com lasītājiem, tāpēc neatkarīgi no tā, vai meklējat ietaupīt dažus dolārus mēnesī, izmantojot kick ass VPS, vai tikai meklējat izmaksu ziņā efektīvu dalītā hostinga pakalpojumu sniedzēju savam jaunajam emuāram, tad jūs atradīsit visus labākie piedāvājumi un akcijas šeit.

Jaunākais kupons – 25% atlaide uz 3 mēnešiem Cloudways Hosting

Izmantojiet kupona kodu "SITEHUB"

Cloudways mums ir piešķīris ekskluzīvu kupona kodu, ko piedāvāt Makeawebsitehub lasītājiem.

Izmantojiet kupona kodu: SITEHUB lai saņemtu 25% OFF 3 mēnešus, iegādājoties jebkuru hostinga paketi. 

Piedāvājums ir spēkā jauniem klientiem. Nav derīgs esošajiem klientiem, jauninājumiem vai jebkura cita produkta pirkšanai.

Hostgator kupona kodi

Ar šiem darījumiem ietaupiet no 25% līdz 60% Hostgator tīmekļa mitināšanas plānos

WP Engine piedāvājumi

Iepazīstieties ar jaunākajiem WP Engine piedāvājumiem un pārvaldītajiem WordPress mitināšanas piedāvājumiem.

Godaddy atjaunošanas kodi

Vai atjaunojat savus Godaddy domēnus vai mitināt? Pārbaudiet šos kuponus

Bluehost kuponi

Reģistrējieties BlueHost šodien tikai par 2,95 USD mēnesī un saņemiet arī BEZMAKSAS domēna vārdu.

Domain.com kupona kodi

Iepazīstieties ar jaunākajiem vietnes Domain.com piedāvājumiem, kuponiem un īpašajiem piedāvājumiem – 25% atlaide ar kodu “SiteHub”

Namecheap atjaunošanas kods

Jūsu Namecheap domēnu vārdu atjaunošana. Apskatiet šos lieliskos kuponus.

Bieži uzdotie jautājumi – darba sākšana, tīmekļa mitinātāja izvēle un mitināšanas cenas

Cik maksā web mitināšana?

Neatkarīgi no tā, ko jūs vēlaties maksāt par tīmekļa mitināšanu, iespējams, mēs varam atrast saimnieku, kurš vēlas ņemt jūsu naudu. Plaši runājot, hostinga cenas var svārstīties no 1 USD mēnesī līdz 500 USD mēnesī.

Lai gan gandrīz katrs hostinga pakalpojumu sniedzējs savus pakalpojumus tirgo mēnesī, vairums piedāvā atlaides klientiem, kuri reģistrējas uz ilgāku laika periodu. Jo ilgāks laika periods jūs apņematies saimniekdatorā, jo lielāka būs jūsu atlaide. Dažas atlaides parādās tikai trīs mēnešos, savukārt lielākos ietaupījumus dažreiz var iegūt, vienojoties par trīs gadu plānu.

Kopīgotie hostinga plāni ir vispieejamākie, parasti mēnesī tie maksā 5 USD vai mazāk. Cenas VPS mitināšanas plāniem var diezgan atšķirties atkarībā no skaitļošanas jaudas lieluma vai pārvaldīto pakalpojumu līmeņa. Tomēr vidēji USD 20 mēnesī ir pamatots sākums lētai VPS mitināšanai.

Vietņu īpašnieki, kas meklē speciālus serverus, tomēr var cerēt, ka maksās diezgan daudz vairāk. Dedicated hostinga plāni parasti sākas ar cenu zīmēm no 75 līdz 100 USD mēnesī pamata serverim.

Kuru hostinga plānu izvēlēties??

Tā kā ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju un pakalpojumu, no kuriem izvēlēties, īpaša plāna izvēle var būt biedējoša. Atbilstošu mitināšanas pakalpojumu noteikšana lielā mērā ir atkarīga no tā, cik lielu trafiku jūsu vietne sagaida.

Ja jums nav ne jausmas, kur sākt, jūs, iespējams, vēlēsities meklēt kopīgu mitināšanas plānu. Lielākajai daļai individuālo izstrādātāju, emuāru autoru un profesionāļu nav vajadzīga liela skaitļošanas jauda, ​​un tos vislabāk apkalpo vislētākie mitināšanas plāni, kas var izturēt pieticīgas auditorijas..

Mēģinot izvēlēties starp mitinātājiem, salīdziniet pakalpojumu sniedzējus, pamatojoties uz uptime garantijām un uzņēmuma atbalsta komandu atsaucību. Jāapzinās funkcijas, kas ietekmē lietotāju pieredzi, piemēram, domēnu vai vietņu skaits, kas jums var būt vienā kontā, vai tas, vai resursdators piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu vai dublēšanu. Lielākoties mitinātāji piedāvās atbilstošu krātuvi, joslas platumu un atmiņu – neaizraujieties šajos rādītājos.

Ja jūs domājat, ka jūsu trafiks palielināsies līdz vietai, kurā jūs varētu vēlēties izpētīt VPS vai īpašus plānus, mēs ļoti iesakām atrast pilna servisa resursdatoru, kurš bez traucējumiem nemanāmi atjauninās jūsu kontu. Ņemiet to no mums, dažas lietas ir vairāk nogurdinošas un saasinošas nekā vietnes pārvietošana no vienas saimniekdatora uz otru.

Kādus maksājuma veidus pieņem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji?

Kā mēs atsaucāmies, atbildot uz pirmo jautājumu, tīmekļa mitinātājiem ir interese par to, lai klienti varētu viegli viņiem dot naudu. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju pieņems kredītkartes, un daudzi citi arī atzinīgi novērtēs maksājumus no tādiem pakalpojumiem kā PayPal. Sauja saimnieku pieņem čekus, naudas pārvedumus vai pārskaitījumus, bet ne mazums. Neatkarīgi no tā, mēs varam droši apgalvot, ka reti kad tīmekļa mitinātājs kreditē jūsu kontu, saņemot skaidras naudas iemaksu.

Vai ir pieejami rēķini mēnesī??

Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju reklamē savus pakalpojumus, norādot cenas mēnesī, taču patiesībā vairums šo cenu piemēros un rēķinu klientiem veiks visu gadu. Daži saimnieki piedāvā mēnesi ilgus plānus, bet esiet gatavi maksāt nedaudz papildu par privilēģiju.

Mēneša rēķini ir biežāka VPS, mākoņa vai speciālu hostinga plānu prakse mērogojamas atmiņas, atmiņas un joslas platuma resursu dēļ. Ja šis maksājumu grafiks jums ir svarīgs, reģistrējoties uzņēmējā, noteikti izlasiet smalko druku.

Kā darbojas domēna cenu noteikšana?

Īpaši dalītas mitināšanas līmenī daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ievieš bezmaksas domēna reģistrāciju (vai domēna pārsūtīšanu), kad jauns klients iegādājas plānu. Domēna vārda reģistrācija ir jāatjauno katru gadu, un parasti tas attiecas tikai uz jūsu pirmo gadu. Daži no atlasītajiem mitinātājiem, tostarp WebHostingHub, segs jūsu domēna vārda maksu par jūsu konta darbības laiku. Pretējā gadījumā paredziet, ka turpmākās atjaunošanas maksas tipiskiem domēna vārdiem un mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem maksās no USD 10 līdz 15.

Tāda pati maksa tiks ieturēta no visām kompensācijām, ko pieprasāt no saimniekiem, parasti plus administratīvā maksa. Tas ļauj jums saglabāt īpašumtiesības uz domēnu gadījumā, ja vēlaties nodot savu kontu jaunam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam.

Galvas ceļš: ne visi mitinātāji ļauj klientiem reģistrēt domēnus – to dara vairums, taču jums noteikti jāpārbauda šī funkcija, pirms apņematies vietnes mitināšanu gadu. Jūs vienmēr varat reģistrēt domēnu atsevišķi no savas vietnes, noteikti pārbaudiet manas domēna reģistratūras atsauksmes.

Kas ir domēna privātums, un vai tas ir iekļauts lielākajā daļā hostinga pakotņu??

Vienkārši sakot, domēna privātums aizsargā jūsu personisko informāciju, neļaujot tai atrasties publiski pieejamā datu bāzē. Globālajai organizācijai, kas atbild par domēna vārda īpašumtiesību pārraudzību, katram reģistrācijai ir jābūt saistītam ar vārdu, pasta adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Dati tiek apkopoti WHOIS datu bāzē, kurā ikviens var meklēt un iegūt informāciju.

Domēna privātums gandrīz vienmēr ir papildu pakalpojums, parasti par katru domēnu maksājot no USD 10 līdz USD 15 gadā, kas jūsu personisko informāciju aizstāj ar jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja vai viņu domēna reģistrācijas partnera kontaktinformāciju. Tādā veidā surogātpastu izplatītāji un tiešie tirgotāji ar jums nesazinās, kā arī netiks uzbrukuši identitātes zagļiem un citiem ar ļaunprātīgu nodomu.

Kas ir darbspējas garantija, un vai tas maksā papildus??

Laiks, kas būtībā ir vēl viens uzticamības vai pieejamības vārds, vienlaikus ir kritiski svarīgs un viens no vismazāk satraucošajiem komponentiem lielākajai daļai cilvēku tiekšanās pēc jauna hostinga plāna.

Uptime garantijas būtībā ir solījums, ka jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pārliecināsies, ka infrastruktūra, kas atbalsta jūsu vietni vai lietojumprogrammu, darbojas pareizi un noteikto laiku padarīs jūsu saturu pieejamu tiešsaistē. Tas ir īpaši svarīgi biznesa vietnēm un tiešsaistes veikaliem, jo ​​laiks tieši pielīdzina ieņēmumiem un pozitīvām attiecībām ar klientiem.

Uptime garantijas ir iekļautas hostinga līgumos, tehniski bez papildu maksas. Hostinga pakalpojumu sniedzēji izmanto uptime garantijas kā tirgojamu funkciju, lai piesaistītu jaunus klientus. Tomēr plāni ar labākām darba laika garantijām mēdz maksāt nedaudz dārgāk nekā tie, kuru nozares vidējais rādītājs ir 99,9% vai zemāks.

Acīmredzot 100% uptime ir ideāls, taču tikai daži saimnieki to var novilkt, neuzlādējot roku un kāju. Šī likme parasti tiek rezervēta premium VPS un speciālajiem pakalpojumiem.

Lielākajai daļai koplietojamo mitināšanas klientu lieliski veiksies ar 99,9% tīkla darbības laiku, kas faktiski nozīmē, ka vietne katru mēnesi nebūs pieejama aptuveni 45 minūtes. Var uztraukties kaut kas mazāks par sarunvalodā sauktajiem “trim deviņiem”, savukārt plāns par konkurētspējīgām cenām, kas piedāvā 99,99% vai pat 99,999%, ir labs darījums..

Vai es varu saņemt palīdzību jaunināšanā uz VPS vai speciālu serveri, kad esmu tam gatavs?

Protams. Saimnieki priecājas redzēt klientus panākumus un pārvietoties pa pakalpojumu klāstu. Tāpat kā vairāki mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanu vai migrāciju, lai uzņemtu jaunus klientus koplietotos serveros, uzņēmumiem ir interese par to, lai jūs izveidotu un darbotos ar jaudīgāku aparatūru..

Palīdzība parasti ir tikai tērzēšana, tālruņa zvans vai atbalsta biļete. Cienījamie resursdatori palīdzēs jums izvēlēties vislabāko hostinga vajadzību plānu, konfigurēt virtuālo vai speciālo serveri un nokļūt darbā, pārsūtot failus un datu bāzes.

Vai pārvaldīts mitināšana ir vērts pievienotās izmaksas?

Tāpat kā tik daudz mūsu atbilžu uz šiem jautājumiem, arī mūsu atbilde šeit notiek saskaņā ar ārkārtīgi izlēmīgo “tas ir atkarīgs”. Cik daudz jums ir tehnisko zināšanu? Kāds ir jūsu budžets? Cik daudz laika jūs vēlaties pavadīt?

Pat ja jums ir zināšanas, kā uzturēt jaunāko informāciju par drošības ielāpiem un programmatūras atjauninājumiem, mēs uzskatām, ka daudzi pieredzējuši vietņu un uzņēmumu īpašnieki drīzāk izlaiž garlaicīgu servera uzturēšanu par labu koncentrējoties uz lieliska satura un produktu izveidi. Daudzi mitinātāji tiecas bez maksas iekļaut pārvaldīto pakalpojumu pamata līmeņus mitināšanas plānos, savukārt citi piedāvā dažāda līmeņa pārvaldību par papildu samaksu, noteikti apskatiet manas pārvaldītās hostinga atsauksmes.

Vai pastāv naudas atdošanas garantija??

Lielākais vairums tīmekļa mitinātāju piedāvā sava veida atmaksas politiku, ja nolemjat, ka izvēlētais plāns jums nav vajadzīgs vai nepatīk. Daži dod klientiem tikai nedēļu, lai izlemtu, savukārt citi, ieskaitot māsas uzņēmumus InMotion Hosting un Web Hosting Hub, ļauj saņemt 90 dienu naudas atdošanas garantijas..

Protams, ne visos mitinātājos ir naudas atdošanas garantijas – bet tas nebūt nenozīmē, ka viņi ir neuzticami saimnieki. Piemēram, Liquid Web ir pazīstams ar lielisku servisu un vismodernāko infrastruktūru, taču tajā nav iekļauta naudas atdošanas garantija – mēs joprojām uzņēmumam piešķiram dažus no mūsu augstākajiem vērtējumiem.

Neatkarīgi no tā, naudas atdošanas garantijas parasti attiecas tikai uz hostinga pakalpojumiem, nevis uz papildinājumiem, piemēram, domēna reģistrāciju vai privātumu, kuri nav atmaksājami. Stāsta morāle: veiciet pietiekami daudz pētījumu par potenciālajiem saimniekiem, lai jums vispirms nebūtu nepieciešama naudas atdošanas garantija.

Vai man ir nepieciešams mitināšanas kupona kods, lai iegūtu labākos piedāvājumus??

Lielākajai daļai šo mitināšanas piedāvājumu jums ir jānoklikšķina tikai uz iepriekš minētajiem mitināšanas piedāvājumiem, lai iegūtu izdevīgus darījumus, par kuriem mēs esam veduši sarunas tikai ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem visā nozarē. Lūdzu, noteikti izlasiet smalko druku: tā kā daži saimnieki pierakstīšanās laikā prasa izmantot reklāmas kodu.

Mēs ar prieku dalāmies mūsu ciešo attiecību ar saimniekiem priekšrocībās ar mūsu pastāvīgajiem lasītājiem, tāpēc mēs cenšamies padarīt pakalpojumu iegādi pēc iespējas vieglāku. Kā ļaudis, kuri ir mitinājuši daudz vietņu un lietojumprogrammu ar desmitiem uzņēmumu, mēs zinām, cik nenovērtējama var būt laimīga hostinga partnerība. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map