Gator Web Sitesi Oluşturucu İnceleme

Gator Web Sitesi Oluşturucu İnceleme

HostGator, web hosting ve web yayıncılığı dünyasında büyük bir oyuncu. Hızlı sunucular, mükemmel fiyatlandırma ve kaliteli hizmet sunmak için sağlam bir üne sahiptir. Bu nedenle, Gator Web Sitesi Oluşturucu aracının yayınlanmasından sonra, kazmaya ve denemeye karar verdik.


Gator Web Sitesi Oluşturucu, yaygın olarak “Gator” olarak adlandırılan, sürükle ve bırak işlevine sahip basit ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Odak noktası düşük fiyatlandırma ve hoş basit ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

İşareti vuruyor mu? Evet, hayır. Gator, maliyet ve kullanıcı dostu olarak onu parkın dışına çıkarır, ancak aynı zamanda bazı yükselmeler de vardır ve daha deneyimli web tasarımcıları için gelişmiş seçeneklerde biraz sınırlıdır.

Bununla birlikte, Gator’un artılarını ve eksilerini araştırmadan önce, sizin için doğru web sitesi oluşturucuyu seçme hakkında biraz konuşalım.

Bir Web Sitesi Oluşturucu Seçme – Bilmeniz Gerekenler

Bir web sitesi oluşturucu seçerken düşünmek ve hesaba katmak için sonsuz düşünceler vardır. Web sitenizin yapısı ve nasıl oluşturulduğu hem iyi hem de kötü sonuçlara yol açabileceğinden, seçtiğiniz web sitesi oluşturucusunun sonuçta muazzam bir etkisi olabilir.

Bir web sitesi kurucusu şu anda sadece bir ton baş ağrısına neden olmaktan veya hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi varlığınızı ve nihayetinde markanızın uzun vadeli uygulanabilirliğini de etkileyebilir..

Bununla birlikte, bir ofis alanı seçmeye veya bir ev için alışveriş yapmaya benzer şekilde, gerçekten mutlak bir “en iyi” web sitesi üreticisi yoktur. Deneyiminiz, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz için en iyi seçenek var.

Bu nedenle, Gator gibi web sitesi oluşturucularını karşılaştırmaya başlamadan önce, sitenizin nasıl görünmesini istediğinizi, ne elde etmek istediğinizi ve sahip olmasını istediğiniz özellikleri düşünmelisiniz..

Blog bölümü ister misiniz? Bir çevrimiçi mağaza, iletişim formu, rezervasyon sistemi vb.?

Ne istediğinizden emin olduktan sonra, Gator’un veya başka bir web sitesi oluşturucunun sizin için uygun olup olmadığını hemen öğrenebileceksiniz..

Şimdi bu yoldan çıktı, Gator’u inceleyelim ve neler sunduğunu veya daha da önemlisi, ne sunmadığını görelim.

Gator Web Sitesi Oluşturucu – Nedir??

HostGator tarafından geliştirilen Gator, popüler, iyi bilinen bir barındırma ve alan adı sağlayıcısı tarafından sunulan, barındırılan bir web sitesi oluşturucusudur. Gator ile HostGator artık tek bir abonelikte barındırma, etki alanı ve yazılım hizmetleri sunabiliyor.

Söylemeye gerek yok, bazı web sitesi oluşturma yazılımlarının aksine Gator, başlamak, sitenizi geliştirmek ve büyümesine yardımcı olmak için gereken her şeyi sağlayan barındırılan bir çözümdür. Web sitesi bulmacasının birkaç farklı parçasını satın almanızı, yüklemenizi ve yönetmenizi gerektiren diğer birçok web oluşturma çözümünden farklıdır.

Kendi evinizi satın almaktan ziyade, Gator sahilde bir kınamak kiralamak gibidir. Bununla birlikte, mobilyaların, dekorun ve yaşamla ilgili her şeyin tam özgürlüğüne ve kontrolüne sahip olursunuz. Bununla birlikte, altyapı, sıhhi tesisat, tezgahlar vb. Mülk sahibinin endişelenmesi, ilgilenmesi ve sonuçta kontrol etmesi için bırakılmıştır..

Bu genellikle önemli bir ayrımdır, çünkü genellikle kolaylık veya kontrolden vazgeçip vazgeçmemeyi seçmelisiniz. Her şey sorunsuz bir şekilde çalışabilir ve Gator Web Sitesi Oluşturucu ile tam olarak uyumlu olabilir, ancak uzmanlığınıza veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, çay bardağı olmayabilir..

Rakipler gittikçe, Gator birçok açıdan Squarespace, Wix, Weebly, GoDaddy tarafından GoCentral ve hatta bir dereceye kadar WordPress gibi her şey dahil site oluşturucularına benzer. Bununla birlikte, Gator daha hızlı ve kolay bir şekilde odaklanmıştır ve size web sitenizi beş dakikadan kısa sürede başlatmak için gereken her şeyi sağlar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Gator, sınırlı web sitesi deneyimi veya bir sürü parçayı sığdırmak ve yönetmek için minimum zamana sahip geliştirici olmayanlara hitap ediyor.

Gator Website Builder Mevcut Planlarını Görüntüle & Fiyatlandırma

Gator Web Sitesi Oluşturucu Kullanmanın Avantajları

HostGator’un Gator Web Sitesi Oluşturucu’yu inceledikten ve test ettikten sonra, bu kapsamlı site oluşturma çözümü ile birçok uzmanı bildirmekten memnuniyet duyuyorum.

Hızlı ve Kolay “Katılım” Süreci

Tartışmasız Gator’un en iyi özelliği, web sitesi oluşturucu yazılımınızı çalışır duruma getirmek için endüstri lingo olan hızlı ve kolay katılım sürecidir. Çoğu site oluşturucuda, hemen hemen her zaman bir sonraki adımda ne yapacağınızı sorgulamanıza izin veren en az bir nokta vardır. Gator’da durum böyle değil.

Aslında, Gator, alıştırmayı olabildiğince basit, anlaşılır ve hızlı hale getirir. Birkaç basit adımda, bir plan seçebilir, bir alan adı seçebilir, bir web sitesi teması seçebilir ve herkesin görmesi için canlı olarak internette yayınlayabilirsiniz..

İşleri daha da kolaylaştırmak için Gator, çeşitli özelleştirme seçeneklerinde size yol gösterecek ayrıntılı bir eğitim sunar. Ayrıca, bilgilendirici bir e-posta damla dizisi yoluyla site oluşturma süreci boyunca sizi eğitir.

Komple Web Sitesi Çözümü

Diğer birçok site üreticisinin aksine, Gator gerçekten kapsamlı ve eksiksiz bir web sitesi oluşturma çözümüdür. Alan adı kaydından ve barındırmadan RSS yayınlarına ve sosyal medya entegrasyonlarına kadar her şey her şey dahil platformunda yer alır.

Başka bir deyişle, her şey işe yarıyor gibi görünüyor. HTML, CSS, JavaScript veya herhangi bir kodla ilgili herhangi bir işlem yoktur. Uyumlu uygulamaları veya uzantıları anlamaya çalışmaz. Sorun giderme veya desteğe ihtiyaç yoktur. Platform, izleme ve analitik bile sunuyor.

Bu, ayrıntılar üzerinde daha az zaman ve içerik, pazarlama, tasarım ve en önemli şeyler için daha fazla zaman anlamına gelir. Ayrıca, Gator doğrudan (EIG’nin sahibi olduğu) en büyük ve en güvenilir barındırma sağlayıcılarından biriyle ilişkili olduğundan, DNS ve alan adı desteği, sınırsız depolama alanı, kendi kendine barındırma seçenekleri ve daha fazlasından yararlanmanıza olanak tanır..

Şablon Seçenekleri

Web sitenizi oluşturmak için Gator’u kullandığınızda, site tasarımınıza başlamak için bir şablon seçmeniz gerekir. İyi haber şu ki Gator seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı şablon seçeneği sunuyor.

Şablonların çoğu olduğu gibi oldukça güzel görünse de, her biri Gator’un sürükle ve bırak işleviyle de özelleştirilebilir ve düzenlenebilir. Elbette, istediğiniz herhangi bir yazılımı ve temaları kullanarak HostGator’da özel bir site oluşturabilirsiniz, ancak neden?

Çoğu kişi, mükemmel özelleştirilebilir şablonlar yelpazesi nedeniyle Gator Web Sitesi Oluşturucu’ya çekilir. Sıfır öğrenme eğrisi veya ek ek maliyetle renkleri özelleştirebilir, bölüm ekleyebilir veya kaldırabilir, yazı tiplerini değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Adım Adım Site Yapımı

Tasarımdan bahsetmişken, Gator gibi her şey dahil bir web sitesi oluşturucu kullanmanın büyük bir avantajı, bu platformların gerektirdiği beceri veya deneyim eksikliğidir. HTML veya CSS gibi kodlarla uğraşmak ve harf, sayı ve sembol satırından sonra satırlara bakmak yerine, sıfırdan bir web sitesi oluşturmak için işaret edip tıklamanız yeterlidir. Bu kadar basit.

Çok sayıda özelleştirme seçeneği sunmasına rağmen, Gator’un kullanımı çok kolaydır. Sürükle ve bırak işlevselliği sayesinde, web sitesi oluşturma deneyimi çok az olan veya hiç olmayan herkes, temalarını özelleştirmekten sitelerine tam bir revizyon vermeye kadar her şeyi yapabilir.

Gator sadece hızlı ve kullanımı kolay bir arayüz sunmakla kalmaz, aynı zamanda göze son derece sezgisel ve kolaydır. Sonsuz bir dizi seçenek görmek yerine, her bir araca daha da daldığınızda giderek daha fazla seçenek ortaya çıkarır. İlk başta basit görünse de, ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar fazla güç ve özelleştirme olanağı ortaya çıkarır.

Sol ray boyunca Sayfalar, Öğeler, Tasarım, Bölümler, Mağaza, Blog, Yönet ve İstatistikler için sekiz büyük simge göreceksiniz. Her birine dokunduğunuzda veya tıkladığınızda sağ açılır ve birkaç alt seçeneğe sahip bir menü görüntülenir.

Örneğin, Öğeler simgesini tıklarsanız, dosyalar, haritalar, gezinme, metin, sosyal, videolar, düğmeler ve PayPal için seçenekler görürsünüz ve bunların her birinin ek alt seçenekleri vardır. Gator, herhangi bir öğeyi herhangi bir sayfada istediğiniz yere sürüklemenize olanak tanır veya herhangi bir öğe kombinasyonuyla yeni bir bölüm eklemek ve çeşitli düzen seçenekleri arasından seçim yapmak için artı işaretini tıklayabilirsiniz..

Öğelerle özelleştirmek dışında Gator, sitenin genel tasarımını özelleştirmenize de izin verir. Sağdaki panelden “Tasarım” ı seçebilir veya sayfanın özelleştirmek istediğiniz yerini tıklayabilirsiniz.

Bunu yaptığınızda, emrinizde dev bir renk paleti ve arka plan dokusu seçimine erişebilirsiniz. Diğer eğlenceli seçenekler arasında metin animasyonları, paralaks arka planları, uçan veya sıçrayan nesneler ve daha fazlası bulunur..

Kendinizi herhangi bir özelleştirmeyle biraz denize düşerken bulursanız, her zaman şablon varsayılanlarına geri dönebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir site düzenlemesinde bir hata yaparsanız, “Geri Al” düğmesi de orada kullanıma hazırdır. Bu, tüm web sitesi oluşturucularının sunmadığı güzel bir özelliktir.

Dostu Özellikler

Özelliklerden bahsetmişken, Gator Web Sitesi Oluşturucu bunları maça sahiptir. Aslında, sadece iyi bir web sitesi oluşturucusundan beklediğiniz her temel özelliği sunmakla kalmaz, aynı zamanda HostGator’daki insanlar da birkaç ekstra güzel bonusla attılar.

En dikkate değer özellikler şunları içerir:

• Her büyük sosyal ağ için sosyal hesapları bağlama

• Eklenen istatistikler için Google Analytics’i bağlayın

• Paypal ödemelerini toplama

• Kurulum sayfası yönlendirmeleri

• Kayıt geçmişinizi görün ve eski bir web sitesi sürümüne dönün

• Form gönderimlerinizi ve posta listenizi görüntüleyin

• “Gelişmiş” seçeneği ile temel SEO meta etiketlerini ekleme

Gator, çoğu hobi veya küçük işletme ihtiyacını karşılamak için yeterli yapılandırma seçenekleri sunar. Ayrıca, PayPal ödemelerini kabul etmek ve e-posta adreslerini toplamak için yerleşik işlevler hoş bir dokunuş. Bu yetenekler Gator ile ücretsiz olsa da, diğer site yapımcıları ayrı bir aracın kullanılmasını gerektirir, bu da başka bir ek maliyet ve baş ağrısıdır..

Ayrıca her Gator Web Sitesi Oluşturucu fiyatlandırma planına dahil olanlar:

• Alan adı kaydı – Alan adı, web sitenizin “mywebsitename.com” gibi adıdır. Başka bir yere gitmeniz ve bir alan satın almamanız hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

• SSL sertifikası – SSL sertifikaları web sitenizin güvenliğini sağlar. Bir SSL sertifikası ile, sitenizin ziyaretçilerin sitenizin güvenli olduğunu bilmesini sağlayan URL’nin yanında bir asma kilit simgesi olacaktır. Bunlardan biri olmadan, URL’nin yanında ‘güvenli değil’ ifadesi bulunur ve bu da ziyaretçilerin sitenizde kalmasını engelleyebilir.

• Sosyal medya entegrasyonu – Sosyal medya entegrasyonu, Facebook, Instagram ve Twitter’dan sitenize içerik yerleştirmenize olanak tanır. Sosyal düğmeler, resim galerileri ve canlı yayınlar, çevrimiçi varlığınızın tüm farklı yönlerini birbirine bağlayarak sürekliliği artırır.

• Mobil duyarlı şablonlar – Giderek daha fazla kişi mobil cihazlar aracılığıyla çevrimiçi olarak geziniyor ve bu da mobil yanıt verme özelliğini günümüzün ve çağının bir gereği haline getiriyor. Mobil yanıt verme özelliği, web sayfalarınızı akıllı telefon ekranlarına sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde otomatik olarak ayarlama olanağı sağlar. Sitenizin ayrı bir mobil uyumlu sürümünü tasarlamak zorunda kalmamanız hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

• Web sitesi analizi – Web sitesi analizi, sitenizin kaç ziyaretçi aldığı ve her sayfada ne kadar süre kaldığı gibi önemli istatistikleri görüntülemenize ve önemli bilgileri izlemenize olanak tanır. Bu rakamları izleyerek, hangi sayfaların en iyi performansı gösterdiğini görebilir ve trafiği, bekleme süresini ve dönüşümleri iyileştirmek için küçük değişiklikler yapabilirsiniz..

Şimdi, bu temelleri ele aldığımıza, daha önce bahsettiğimiz güzel bonus özelliklerine geçelim. HostGator en iyi hosting sağlayıcısı olduğundan, Gator Web Sitesi Oluşturucu müşterilerine sınırsız depolama alanı ve bant genişliği sunar.

Evet, doğru okudun. Ziyaretçi sayısı veya sitenizin ne kadar içerik işleyebileceği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Bu, Gator’u büyük resim galerilerine sahip web siteleri ve yoğun trafik istatistiklerine sahip herhangi bir site için ideal bir seçim haline getirir.

E-Ticarete Hazır

Gator’un sadece temel web siteleri için olduğunu düşündüm? Tekrar düşün. Gator’un ‘e-Ticaret’ planı tam da bunun için oluşturulmuştur. Bununla birlikte, sağlam bir analiz paketi aracılığıyla ürün satabilir, ödemeleri işleyebilir ve tüm istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi e-ticaret seçeneği olsa da, Gator sağlam bir seçimdir. Sitenizi, hem dijital ürünleri hem de fiziksel ürünleri destekleyen kullanıcı dostu bir web mağazasıyla genişletmenize olanak tanır.

Excel, CSV, Ecwid ve Google E-Tablolar’ı kullanarak ürün kataloglarını bile içe aktarabilirsiniz. Daha mütevazı hedefleriniz ve daha az ürününüz varsa, her zaman verileri manuel olarak da girme seçeneği vardır.

Ne yazık ki, Gator Web Sitesi Oluşturucu, ürünlerin nasıl görüntüleneceği konusunda fazla kontrol sunmuyor. Ürün açıklamaları da çok basit değildir, ancak bu daha basit siteler için bir sorun olmamalıdır.

Bir veya daha fazla görüntüyü sürükleyip bırakarak, bazı biçimlendirilmiş metinleri yapıştırarak ve bir fiyat girerek başlarsınız. Ardından, farklı boyut ve renkleri sergilemek için ürün değişkenlerini ayarlayabilirsiniz. Daha kolay bir alışveriş deneyimi için ürünleri kot veya gömlek gibi kategoriler halinde de düzenleyebilirsiniz.

Gator, indirimleri ayarlamanıza da olanak tanır, bu da müşterilere hitap edecek hoş bir dokunuş. Nakliye ücretlerini ağırlıkla otomatik olarak da hesaplayabilme özelliğiyle, fazla bir şey yok.

Bununla birlikte, Gator Web Sitesi Oluşturucu, WooCommerce ve Shopify gibi özel e-ticaret çözümlerinin gücü ile rekabet etmeye bile başlamıyor. Ancak, Gator çok daha ucuz ve tartışmasız kullanımı daha kolay.

Aslında, Gator ile 10 dakikadan kısa bir sürede manuel olarak bir düzine ürün ekleyebilirsiniz. Vergi ve gönderim hesaplamaları, PayPal entegrasyonu, Stripe kartı desteği ve teslimatta nakit seçeneği ile basit web mağazaları oluşturmak için sağlam bir seçimdir.

Raporlama ve Analiz

Gator’un site istatistikleri ve analizleri şaşırtıcı derecede etkileyici. Doğrudan hesap kontrol panelinizden toplam ziyaretleri, sayfa görüntüleme sayısını, hemen çıkma oranını ve sitenize gelen tüm benzersiz ziyaretçileri son 30 gün içinde görüntüleyebilirsiniz.

Tam trafik sayfasını açarsanız, sitede geçirilen ortalama süre ve coğrafi ziyaretçi verilerini gösteren bir harita gibi ek istatistikler görürsünüz. Ayrıca, sitenizin sayfa düzeyinde nasıl bir performans gösterdiğini ve kullanılan tarayıcılar ve cihazlar, ziyaretçi dili ve bir ziyaretçinin ilk kez mi dönüp dönmediği gibi ziyaretçilerin ayrıntılarını görmek için her sayfanın bir dökümü vardır..

Gator’ın analizleri, sitenizin aldığı trafiği masaüstü ve mobil kategorilere ayırır ve ücretli trafik kampanyaları için değerli intel sağlar.

Yardım ve Destek

HostGator, güler yüzlü destek personeli ile tanınır. Bu nedenle, Gator Web Sitesi Oluşturucu ile 7/24 canlı sohbete, e-postaya ve telefon desteğine erişiminizin olması şaşırtıcı değil.

Bu destek seçeneklerine ek olarak, Gator uygun bir yardım merkezi de sunmaktadır. Ancak, oldukça basittir ve karmaşık arama sorguları için ideal değildir.

HostGator’un desteği birinci sınıf olsa da, çeşitli şekillerde yardım alabilirsiniz, ancak şirketin ne kadar büyük olduğunu unutmayın. Yüz binlerce müşterisi ile destek personeli isteklerle oldukça meşgul durumda, bu nedenle yanıt almadan önce biraz zaman alabilir.

Bununla birlikte, orta sınıf planlardan herhangi birine veya yukarıdan kaydolarak destek personeline anında öncelikli erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, bir eğlence parkında bir “Hızlı Geçiş” satın almak gibi – daha fazla ödeme yapabilirsiniz, ancak sırada beklemek için zaman kaybetmenize gerek yok.

Bununla birlikte, Gator’un kullanıcı dostu arayüzü ve sezgisel tasarımı sayesinde hiçbir zaman yardıma veya desteğe ihtiyacınız olmayabilir. Bununla birlikte, herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 desteğe erişiminiz olduğunu bilmek güzel.

Fiyatlandırma

HostGator, Wix gibi ücretsiz bir alt alan adı seçeneği sunmayabilir, ancak Gator Web Sitesi Oluşturucu’nun genel fiyatı, diğer birçok site üreticisine kıyasla oldukça rekabetçi. Aslında, dahil edilen etki alanını ve barındırma özelliğini hesaba kattığınızda, kolayca en iyi değerlerden biridir.

Gator ile her şey sınırsızdır ve daha düşük fiyat ve rahatlık için paketlenmiştir. Depolama alanı veya sayfa sınırı yoktur ve planlar arasındaki tek fark e-ticaret işlevselliği ve öncelik desteği ile ilgilidir.

Diğer her şey dahil site oluşturma platformlarıyla veya kendi barındırdığınız web sitenizi oluştururken, Gator’un fiyatlandırması kesinlikle rekabetçi. Maliyetlerden başka dikkate alınması gereken birçok şey olmasına rağmen, özellikle de kapıdan yeni başlıyorsanız ve masraflarınızı en aza indirmek istiyorsanız, kesinlikle düşünmeye değer bir faktördür..

Gator Web Sitesi Oluşturucu Kullanmanın Dezavantajları

Gördüğünüz gibi, Gator platformu bunun için çok şey yapıyor. Bununla birlikte, hiçbir yazılımın kusurları yoktur. Gator Web Sitesi Oluşturucu ile bulduğum birkaç dezavantaja bakalım.

Uygulama, Uzantı ve Pazarlama Aracı Eksikliği

Gator’un her şey dahil site oluşturma platformu, kolaylık ve kullanım kolaylığıyla ilgilenen web sitesi sahipleri için sağlam bir seçim olsa da, gelişmiş pazarlama araçları ve üçüncü taraf uygulamaları ve uzantıları için destek içermiyor.

Doğru, Gator bazı uygulamalar ve uzantılar sunuyor, ancak çok fazla değil ve işlevleri sınırlı. Ayrıca, kod bölümlerini düzenlemenin bir yolu yoktur, bu da birkaç gelişmiş pazarlama aracı ekleme yeteneğinizi sınırlar.

Bir kez daha, Gator Web Sitesi Oluşturucu ile kontrol üzerinde kolaylık seçiyorsunuz. Kullanımı son derece kolaydır ve harika çalışır, ancak kontrol ve özelleştirme açısından biraz fedakarlık yapmalısınız. Bazıları için yapmaya değer bir ödünleşmedir. Diğerleri için bu olmayabilir.

Fiyatlandırma yapısı

Evet, ister inanın ister inanmayın, Gator’un fiyatlandırması hem bir avantaj hem de bir dezavantajdır. Açıklamama izin ver. Fiyatlandırma seçenekleri rekabetçi olmaktan daha fazlası olsa da, biraz kafa karıştırıcı.

Örneğin, açıkçası oldukça harika olan promosyonun yüzde 50’si yalnızca ödeme dönemi için iyidir. Dolayısıyla, premium “e-Ticaret” planını iki yıllık fiyatla kilitlerseniz, fiyat iki yıl sonra artar.

Pazarlama uygulamalarının satıldığı alan da biraz kıvrımlı ve kafa karıştırıcı. Ödeme sırasında, bir alan adı satın almanız gerektiği anlaşılıyor. Ancak, bir alan adını ayrı olarak satın alabilir ve isterseniz bir alt alan adı kullanabilirsiniz.

Bu, ödeme işlemi sırasında karşılaşacağınız birkaç satıştan biridir. Neyse ki, buna rağmen, katılım süreci hala nispeten basit ve pürüzsüz.

Blog Entegrasyonu

Gator, sitenize ekleyebileceğiniz bir blog entegrasyonu eklentisi sunuyor, ancak seçtiğiniz temanın bir parçası değil. Bunun yerine, blogu ayrı ayrı tasarlamalı ve nasıl görünmesini istediğinizi seçmelisiniz.

Blogunuzun görünümünü ve hissini özelleştirmek güzel olsa da, ayrı bir tema seçmek zorunda kaldığınızda ayrık bir his yaratır. Bu, siteyle sorunsuz bir şekilde karıştırmak yerine, blog’u ikincil bir özellik gibi hissettirir.

Bu nedenle, yalnızca blog yazmak için bir web sitesi oluşturmak veya bir blog’u sitenizin önemli bir özelliği haline getirmeyi planlıyorsanız, Gator Web Sitesi Oluşturucu sizin için olmayabilir.

Özetle

Tüm web sitesi yapımcıları gibi, Gator da bir dizi ödünç verme özelliğine sahiptir. Mükemmel kullanılabilirlik ve destek sağlarken, WordPress gibi daha gelişmiş site oluşturma çözümlerinin özelleştirme yeteneklerinden yoksundur. Diğer köklü web sitesi oluşturucu yazılım çözümleriyle karşılaştırıldığında, daha az gelişmiş seçenek ve şablon tasarımına da sahiptir..

Tüm bunlar, Gator çoğu web sitesi üreticisinden daha iyi fiyatlandırma ve kullanılabilirlik sunarak, gelişmiş pazarlama özellikleri, ekstra şablonlar ve tüm çan ve ıslık olmadan iyi fiyatlı, iyi tasarlanmış bir web sitesi oluşturucu isteyenler için sağlam bir seçimdir..

Başka bir deyişle, Gator en iyi haliyle sadeliktir. Bazı seviyelerde temel olsa da, sürükle ve bırak editörü inanılmaz derecede kullanıcı dostudur ve bir siteyi hemen çalıştırmak ve çalıştırmak için kapsamlı bir çözüm sunar.

Genel olarak, basit bir DIY çözümü arayan sınırlı web tasarımı deneyimi olan herkes için mükemmel bir seçenektir.

Çitte? Neden Drive Gator’u kendiniz test edip nasıl sevdiğinizi görmüyorsunuz? Kaydolup başladıktan birkaç dakika sonra, bunun sizin için doğru web sitesi oluşturucusu olup olmadığını anlayabilirsiniz..

Diğer Kaynaklar:

 • Hostgator İncelemesi
 • Hostgator Kuponları
 • Hostgator ve Bluehost
 • Hostgator vs Godaddy

Gator Sıralaması?

16 üzerinden 4 – Genel

NE WEB YAPICILARINI TAVSİYE EDİYORSUNUZ?
Wix (Genel Olarak En İyisi)Shopify (En iyi e-Ticaret)Weebly (En İyi WYSIWYG)

Neden Gator’a bir şans vermiyorsun?!

Gator Web Sitesi Oluşturucu İnceleme

Timsah bir sürükle & popüler hosting markası HostGator tarafından sağlanan damla web sitesi oluşturucu. Düşük fiyatlandırmaya ve basit bir kullanıcı deneyimine odaklanır.

Editörün Değerlendirmesi:
3.9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map