LinkedIni statistika aastaks 2020

Algselt 2002. aastal asutatud LinkedIn on ainulaadne suhtlusvõrgustike platvorm, mis keskendub professionaalsusele ja ettevõtlusele. Kui teised saidid on keskendunud sõprade ja perekonna ühendamisele, siis LinkedIn on mõeldud ainult tööstusalaste ühenduste loomiseks.


See on koht töötavatele spetsialistidele, et laadida üles oma CV, võrgustik, otsida töövõimalusi ja lõpuks oma karjääri edendada. Kuna nii paljud tööandjad kasutavad LinkedIni paindlikkust avatud ametikohtade täitmiseks, on see hädavajalik teenus kõigile, kes tänapäeval töötavad.

LinkedIn on oma algusest peale märkimisväärselt edasi arenenud kui lihtne sotsiaalne võrgustik. Ükskõik, kas olete vabakutseline digitaalturundaja, töötate Fortune 500 ettevõttes või olete kasvava väikeettevõtte omanik, on LinkedIn platvorm, mis aitab teil eesmärkideni jõuda. Siin on mõned muljetavaldavad LinkedIni statistika, mida peate teadma. Lihtsuse huvides oleme teabe jaotanud kategooriate kaupa.

LinkedIni ajalugu ja ettevõtte faktid

1. LinkedIn avas oma digitaalsed uksed ametlikult 2003. aastal.

LinkedIn kui ettevõte asutati ametlikult 2002. aastal. See asutati aga 28. detsembril 2002. Platvorm ise avati avalikkusele alles mitu kuud hiljem. Alustamise ajal oli LinkedInis ainult umbes 10 liiget.

Nende hulgas oli palju asutajaid ja originaalseid programmeerijaid. LinkedIni lõi suhteliselt suur hulk inimesi. Mõned tähelepanuväärsed tegelased on näiteks Reid Hoffman ja Eric Ly. Teiste asutajaliikmete hulka kuuluvad PayPali meeskonna algsed liikmed.

2. Lisatasu liikmelisused said alguse 2005. aastal.

LinkedInil on palju erinevaid tuluvooge. Üks kõige tulusamaid on tasulised tellimused, mis käivitati 2005. aastal. Kuigi põhikonto ei maksa peenraha, pakuvad premium-kontod palju eksklusiivseid funktsioone. Tööotsijate jaoks saab värbajate ja ettevõtete jaoks parema juurdepääsu saamiseks kasutada tasulist kontot.

Platvorm teenindab ka suuremaid ettevõtteid ja värbajaid. Tasulistele kasutajatele kättesaadavad tööriistad on palju põhjalikumad ja võimaldavad hõlpsalt kasutada kogu pakutavat platvormi. Praegu on kasutaja vajadustest lähtuvalt saadaval mitmesuguseid hinnapunkte.

3. LinkedInil on praegu 33 kontorit kogu maailmas.
Pärast ettevõtte käivitamist kasvas LinkedIn kiiresti. Peakontor asub Californias Sunnyvale’s. Kuid kasvava kasutajaskonnaga kohtumiseks avati kogu USA-s mitu täiendavat kontorit. Mõnes asukohas on Omaha, Nebraska ja New York City.

Samuti avati globaalsed kontorid. Need asuvad Londonis, Madridis, Indias, Dubais ja mujal.

4. Platvorm on saadaval 24 erinevas keeles.
Oma tohutu rahvusvahelise kohalolekuga on LinkedIn saadaval 24 erinevas keeles. Saidi tõlgivad kohalikud meeskonnad, tagades selle vastavuse igale piirkonnale.

5. LinkedIn kuulub Microsoftile.
See sotsiaalmeedia platvorm on läbi teinud mitu omanikuvahetust. Pärast mitu aastat eraettevõttena tegutsemist sai see 2011. aastal börsil noteeritud üksuseks. See kestis vaid umbes viis aastat. 2016. aastal ostis Microsoft LinkedIni hämmastava 27 miljardi dollari eest! Ostuga eemaldati LinkedIn börsilt ja temast sai Microsofti tütarettevõte.

6. LinkedIn on omandanud mitu väikest ettevõtet ja patenti.

LinkedIn ei ole lihtsalt lihtne võrgustike sait. Seal on palju funktsioone, mida kasutajad saavad iga päev ära kasutada. See hõlmab globaalseid uudistevooge praeguste sündmuste ja koolituskursuste kohta, et parandada oma tööväljavaateid.

Kõigi nende funktsioonide võimaldamiseks omandas LinkedIn paljud väikesed ettevõtted. Mõned suurimad omandamised olid Lynda.com, mille väärtus oli 1,5 miljardit dollarit, ja uudistelugeja pulss, mis maksis Linkedile 90 miljonit dollarit.

7. LinkedInis töötab umbes 14 000 inimest.

Vaatamata oma tagasihoidlikule algusele on LinkedIn kogu maailmas suur tööandja. Ainult aasta pärast käivitamist oli ettevõttes vaid umbes 12 tööandjat. Rahvusvaheliste kontorite avamine ja platvormi loomulik areng viivad aga töökohtade loomiseni.

Täna töötab ettevõttes umbes 14 000 töötajat. See arv ei hõlma osalise tööajaga töötajaid ega töövõtjaid.

8. LinkedIni tulud ületasid 2018. aastal 5 miljardit dollarit

LinkedIn on viimase paari aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud. Ainuüksi 2017. aastal sai ettevõte umbes 2,2 miljardit dollarit tulu. See on juba muljetavaldav sissetulek. LinkedInil õnnestus aga 2018. aastal saada 5,3 miljardit dollarit tulu! 2019. eelarveaasta lõpuks on teatatud, et platvorm teenis uskumatult 6,8 miljardit dollarit!

Kes kasutab LinkedIni?

9. LinkedIn sai ainuüksi esimese aasta järel 100 000 kasutajat.

LinkedIn kasvas pärast turuletoomist üsna kiiresti. Vaid aasta pärast oli platvormil üle 100 000 kasutaja. Aasta pärast seda kasutas seda teenust üle 1,6 miljoni inimese.

Kõige märkimisväärsem LinkedIn-i arvu hüppamine leidis aset 2008. aastal. Eelarveaasta lõpuks kasvas ettevõtte kasutajate arv 962,5 protsenti, kasvades kokku 17 miljonini..

Pärast umbes kümme aastat kestnud tegevust 2013. aastal oli LinkedIn kogunud 277 miljoni kasutajabaasi. Nagu näete, on see platvorm aja jooksul ainult paremaks läinud. Üha rohkem kasutajaid registreerub teenuse kasutamiseks, mis toob kaasa veelgi suurema kasvu.

10. Ligikaudu viiendik kõigist spetsialistidest kasutas 2011. aastal LinkedIni.

LinkedIn on avatud kõigile, sõltumata ametikohast. Platvorm turustab end paljude töötajate poole. Sellest on aga saanud professionaalidele suunatud platvorm. Need on töötajad, kes teenivad elatist konkreetse erialast tööd tehes, näiteks ettevõtete omanikud, raamatupidajad ja palju muud.

2011. aastal oli umbes 660 miljonit töötajat, kes liigitati professionaalideks. Neist umbes viiendik kasutas LinkedIni. See arv oli pärit peaaegu kümme aastat tagasi, nii et ennustatakse, et LinkedIni kasutavad täna veelgi aktiivsemad spetsialistid.

11. Enam kui pooltel ettevõtetest olid 2013. aastal LinkedIn-i lehed.

LinkedIni enda avastuste kohaselt oli umbes pooltel kõigist registreeritud ettevõtetest spetsiaalsed lehed. Platvormi ainulaadne on see, et ettevõtte lehed luuakse automaatselt igal ajal, kui kasutaja postitab ettevõtte kogemusi. See juhtub ka siis, kui ettevõte postitab töökoha avamise.

Värskeimad LinkedIn ettevõtte lehtede kohta avaldatud arvud näitavad, et neid on üle 19 miljoni.

12. Valdav enamus Fortune 500 ettevõtteid kasutab LinkedIni ära

Kui rääkida maailma edukaimatest ettevõtetest, siis on LinkedIn väga kasulik platvorm. Tänu suurele hulgale teenust kasutavatele spetsialistidele saavad need suure nimega ettevõtted hõlpsalt uusi töötajaid leida.

Ligikaudu 92 protsenti kõigist Fortune 500 ettevõtetest on esindatud LinkedInis. LinkedIn jagab seda arvu Facebookiga. Kuid see lükkab YouTube’i ja Twitteri välja.

13. Üle kolmveerand kõigist värbajatest kasutab LinkedInit ametikohtade täitmiseks.

Värbajad kasutavad suurettevõtete jaoks kvalifitseeritud spetsialistide leidmiseks Linkedini platvormi. Värbajate arv LinkedInis on paari viimase aasta jooksul pisut vähenenud. Kuid enamik neist kasutab endiselt premium-teenust.

Ligikaudu 77 protsenti kõigist värbajatest töötab LinkedInis, mis teeb sellest suurepärase töökoha leidmise või leidmise koha.

14. Ligikaudu kolmandik LinkedIni kasutajatest on kõrgematel ametikohtadel.

2019. aastal oli LinkedInil tippjuhtkonna liikmete osas väga muljetavaldavad arvud. Ligikaudu 90 miljonit inimest on saidil kõrgema astme töötajad. 65 miljonit inimest on olukorras, kus nad vastutavad oluliste otsuste tegemise eest. Sellele järgneb veel 6 miljonit liiget, kes teevad IT-alaseid otsuseid.

Ligikaudu 10 miljonit liiget on C-taseme juhid, samas kui 40 miljonil liikmel on oma töös teatav mõju. Need kõik kokku moodustavad kolmandiku LinkedIni kasutajaskonnast.

15. Peaaegu pooled liikmetest teenivad vähemalt 75 000 dollarit aastas.

Ligikaudu 45 protsenti kasutajate baasist kajastab sissetuleku suurus 75 000 dollarit aastas või rohkem. Järgmine sulg allpool on neile, kes teenivad vahemikus 50 000–74 999 dollarit aastas. Need liikmed moodustavad 24 protsenti kõigist LinkedIni kasutajatest.

16. Kolmandik kõigist miljonäridest kasutab LinkedIni.

2019. aasta seisuga on maailmas umbes 47 miljonit miljonäri. Uuringud näitasid, et kolmandik neist kasutab LinkedIni. See arv ei ole üllatav, kui arvestada, et platvorm on koduks kõrgemal positsioonil töötavatele spetsialistidele.

17. LinkedInis registreerub iga päev umbes 172 000 uut kasutajat.

LinkedIni andmetel saab platvorm iga päev umbes 172 800 uut liiget. See tähendab enam kui 62 miljonit kasutajat aastas.

18. LinkedInis on üle 660 miljoni liikme.

2019. aasta seisuga on LinkedInil 660 miljonit kasutajat. Nad on pärit enam kui 200 riigist üle maailma.

19. Ligikaudu pooled liikmetest on aktiivsed iga kuu.

LinkedIn on ainulaadne sotsiaalne võrgustik, kuna kasutajad ei pea seda iga päev kasutama. Sellegipoolest on mitmeid suurepäraseid omadusi, mida liikmed saavad oma igapäevases elus kasutada. Tänu nendele funktsioonidele on LinkedInil umbes 303 miljonit aktiivset kasutajat kuus. Ligikaudu 40 protsenti neist inimestest kasutab seda saiti iga päev.

20. Enamik LinkedIni liikmeid ei ela Ameerika Ühendriikides.

Vastupidiselt levinud arvamusele pole LinkedIn mõeldud ainult Ameerika kasutajatele. Ligikaudu 70 protsenti kasutajatest ei ela Ameerika Ühendriikides. Platvormil on välismaal suur edu. Sajad miljonid kasutajad asuvad Aasias ja kogu Euroopas.

21. Linkedini suuruselt teine ​​turg on India.

LinkedIni suuruselt teine ​​turg on India. Riigil on umbes 53 miljonit kasutajat. India järel on Hiina, kus on üle 44 miljoni registreeritud kasutaja.

LinkedIni esikoht on endiselt Ameerika Ühendriigid. Ameerika kasutajaskond on võrdne teise, kolmanda, neljanda ja viienda turuga kokku.

22. LinkedIni kasutab üle veerandi USA elanikkonnast.

2019. aastal tehtud uuringute kohaselt on LinkedInis 27 protsenti Ameerika Ühendriikide elanikkonnast. See on tohutu erinevus võrreldes teiste sotsiaalmeedia platvormidega nagu Youtube või Facebook. See on siiski väike tõus võrreldes varasemate aastatega.

23. Pooled kõigist kolledžikraadiga ameeriklastest on LinkedIni lehel.

Pooled kõrgkooli lõpetanutest kasutavad töö leidmiseks LinkedIni. Umbes 22 protsendil LinkedIni kasutajatel on teatud tüüpi kolledžikogemus. Nendega, kellel on ainult keskkooli lõputunnistus või vähem, on ainult umbes 9 protsenti.

24. LinkedInis on üle 87 miljoni aastatuhande.

Millennials kasvas üles sotsiaalmeedia ajastul, nii et pole üllatav, et LinkedInis on 87 miljonit. LinkedIni andmetel on umbes 11 miljonit aastatuhandet kõrgemal positsioonil, mis nõuab otsustamist. Arvestades varasemate kõrgema juhtkonna juhtkonna varasemate andmetega, on umbes 16 protsenti sellest rühmast aastatuhandeid.

25. Ligikaudu 44 protsenti LinkedIni kasutajaskonnast on naised.

Enamiku sotsiaalmeediaplatvormide puhul on meeste arv pisut suurem. Sama kehtib ka LinkedIni kohta. Ligikaudu 44 protsenti kõigist kasutajatest on naised.

Teave Linkedini kasutajaharjumuste kohta

26. Ainult 39 protsenti LinkedIni kasutajatest maksab tellimuste eest.

Praegu pakub LinkedIn nelja erinevat lisatasukava. Uute kasutajate registreerumisel on neil võimalus registreeruda ühte neist plaanidest ja maksta liitumistasu. Samuti saavad olemasolevad kasutajad oma kontosid igal ajal täiendada.

Lisatasukonto eest maksab umbes 39 protsenti kõigist kasutajatest.

27. Keskmine aeg saidil on vaid 17 minutit kuus.

Kui palju aega veedavad inimesed LinkedInis? Enamiku jaoks on see vaid 17 minutit kuus. Keskmine sotsiaalmeedia kasutaja veedab erinevatel platvormidel päevas kuni 2 ja pool tundi. Nii et LinkedIn on Facebooki või Twitteri meeldimistega võrreldes üsna madal.

Seda tuleb aga oodata, kuna LinkedIn pole koht, kus oma iga tegevust jagada. See on professionaalne seade ja enamik kasutajaid suhtleb võrku ainult teiste kasutajatega.

28. Inimesed, kes otsivad tööd LinkedInis keskmiselt kuni 30 minutit päevas.

Tööotsijad veedavad seevastu platvormil kuni pool tundi päevas. LinkedInil on mõned võimsad tööriistad, mis aitavad kasutajatel saadaolevaid positsioone tuvastada ja potentsiaalsete ettevõtete kohta rohkem teada saada. Seega on see suurepärane koht uute töökohtade leidmiseks.

29. Enamik LinkedIni inimesi kasutab ka teisi platvorme.

Uurimisandmete kohaselt on suur enamus kasutajaid aktiivsed teistel sotsiaalmeedia platvormidel. Umbes 94 protsenti kasutab Youtube’i, 90 protsenti aga Facebookis.

Linkedini profiili teave

30. Ligikaudu veerandil kõigist kasutajatest on 500 kuni 999 ühendust.

LinkedIni üks unikaalne omadus on ühendused. Liikmed saavad suhelda teistega, kes jagavad teavet ettevõtte kohta või haridust. Ühendatud liikmed saavad suhelda ja üksteise profiile vaadata.

Umbes 27 protsendil kõigist kasutajatest on 500 kuni 999 ühendust. Veidi suuremal grupil, umbes 28 protsenti, on 0 kuni 300 ühendust.

31. Värbajatel ja töötajatel on keskmiselt 702 kontakti.

Värbajad ja personaligruppidesse kuuluvad inimesed on LinkedIn’is kõige rohkem seotud liikmed. Arvestades asjaolu, et nad asuvad potentsiaalsete töötajate leidmise platvormil, pole see üllatav. Keskmiselt on neil liikmetel umbes 702 ühendust.

Riskikapitalistid on veel üks ühendatud rühm. Neil on keskmiselt 423 ühendust. Sellele järgnevad personalitöötajad, kellel on umbes 380 ühendust.

32. Suurim ühenduste arv on üle 160 000.

Ühel hetkel oli enim ühendusi omaval inimesel üle 160 000. Selle saavutuse viis läbi Ukraina-Ameerika finantsanalüütik Steve Burda.

LinkedIn on sellest ajast alates ühendussüsteemis mõned muudatused teinud. Lisaks sellele, et ettevõte piiras ühenduse arvu 30 000-ni, muutus ka ühenduste kaal.

33. Bill Gates on LinkedInis väga populaarne.

Järgnevat süsteemi peetakse nüüd ühendustest olulisemaks. Liikmed saavad oma jälgijatele sõnumeid luua ilma ühenduse loomiseta, mis lihtsustab laiema vaatajaskonnani jõudmist.

Kõige rohkem jälgijaid on Microsofti asutaja Bill Gates. Praegu on tal platvormil üle 20 miljoni jälgija.

34. Funktsioon „Kes vaatas teie profiili” on väga populaarne.

Funktsioon, mis kasutajatele kõige rohkem meeldib, on „Kes vaatas teie profiili”. See on umbes 76 protsendi kõigi kasutajate lemmik. Põhimõtteliselt võimaldab see liikmetel ühendusi luua, saades igal ajal teate, kui potentsiaalne töötaja või võrgutöötaja profiili vaatab.

35. 98 protsenti kõigist kasutajatest liitub grupiga.

LinkedIn on koduks paljudele rühmadele. Need rühmad võimaldavad suurel hulgal kasutajatel suhelda ja võrku suhelda kontrollitavas ruumis. Rühmad võivad hõlmata paljusid erinevaid teemasid. Enamik on aga keskendunud kindlale kutsealale või tööstusele. See on koht, kus liikmed saavad oma mõtteid jagada, luues samas ka sidemeid.

Grupi funktsioon on üsna populaarne. Ainult 2 protsenti liikmetest ei kuulu rühma.

Sisu ja turundus LinkedInis

36. 91 protsenti turundusjuhtidest kasutab sisu otsimiseks LinkedIni.

Turundusjuhtide kvaliteetse sisu allikate osas on LinkedIn teiste sotsiaalmeedia platvormidega võrreldes palju kõrgemal kohal. Twitterit kasutab ainult umbes 29 protsenti juhtidest, 27 protsenti aga Facebooki.

37. B2B turundajad loodavad LinkedInile väga palju.

Ligikaudu 97 protsenti kõigist ettevõtetevahelistest turundajatest kasutab LinkedInit oma sisu levitamiseks. Turundajad kasutavad seda märkimisväärselt rohkem kui muud platvormid tänu otsesele juurdepääsule ettevõtete omanikele ja neile, kes omavad ettevõtetes kõrgetasemelist positsiooni.

Ligikaudu 78 protsenti B2B turundajatest peab LinkedInit kõige tõhusamaks sotsiaalmeedia platvormiks. 89 protsenti turundajatest lisab platvormi oma turunduskomplekti. Viimastel aastatel on Instagram saavutanud B2B turundajate seas teatavat tõmmet. See on viinud LinkedIn’i arvete mõningase languseni. Arvestades platvormi juhtpositsiooni, on see langus siiski üsna väike. Langus pole piisavalt märkimisväärne, et mõjutada LinkedIn’i positsiooni digitaalse turunduse areenil.

38. Ligikaudu 62 protsenti B2B turundajatest näeb edu.

Juhtmete genereerimisel on LinkedIn B2B turundajate peamine platvorm. 62 protsenti kõigist turustajatest, kes teatasid LinkedIni kasutamisest, on öelnud, et said müügivihjeid. See on palju kõrgem kui platvormidel nagu Instagram.

39. 80 protsenti kõigist B2B müügivihjetest pärineb LinkedInilt.

Sotsiaalmeediast on saanud B2B turunduse väga võimas tööriist. Ehkki teised platvormid võivad teatud tulemusi pakkuda, ei võrrel midagi LinkedIniga. Platvorm vastutab peaaegu 80 protsenti kõikidest müügivihjetest. Selle jaoks on turundajatel kõrge ümberarvestuskurss ja juurdepääs miljonitele otsustajatele, keda tänada.

40. LinkedIni kasutajad lõid 2016. aastal miljoneid postitusi.

Linkedini kasutajad saavad luua ja avaldada ainulaadset sisu, mis on suunatud miljonitele kasutajatele. Pärast selle turule toomist on see funktsioon üsna palju kasvanud. 2014. aastal loodi kuus ainult 1000 artiklit.

2016. aastal oli see arv 130 000. Igal aastal luuakse miljoneid unikaalse sisuga tükke, muutes selle suurepäraseks allikaks turundusjuhtidele.

41. Uudiste funktsiooni kasutab ära üle kolmandiku kõigist kasutajatest.

Tänu LinkedIni omandamistele on uudised muutunud platvormi suureks funktsiooniks. Aktiivne uudistevoog kuvab teavet ärimaailma oluliste sündmuste kohta. Umbes 36 protsenti kõigist kasutajatest usaldab voogu, et saada iga päev värskeid uudiseid.

42. Ainult 3 miljonit Linkedini kasutajat jagavad sisu.

Hoolimata LinkedIni muljetavaldavast sisunumbrist, püsib suurem osa sellest tööst platvormi sees. Ainult 3 miljonit kasutajat jagab nende sisu, mida nad vaatavad. See on vähem kui protsent kasutaja baasist.

43. LinkedIni konversioonimäär on umbes 2,74 protsenti.

Ettevõtte ümberarvestuskursside osas istub LinkedIn üsna 2,74 protsenti. See on palju kõrgem kui Twitter ja Facebook kokku. Ehkki sisu ei jagata platvormiväliselt, näevad ettevõtted LinkedInis oma sisuga endiselt suurt edu.

44. Ligikaudu veerand kõigist sotsiaalmeedia turundajatest kasutab LinkedIni.

LinkedInil on võrgureklaamide süsteem. Turundajad saavad reklaamipinna eest maksta otse LinkedInis, jõudes otse oma sihtrühmani. Umbes 26 protsenti kõigist sotsiaalmeedia turundajatest kasutab platvormi. Ehkki see pole nii kõrge näitaja kui Facebooki kasutajate hulgas, on see 26 protsenti aidanud LinkedIni viimaste aastate tohutul kasvul.

Tänu platvormi kasvavale arvule usuvad paljud valdkonna eksperdid, et LinkedIni roll sotsiaalmeedia turunduses ainult suureneb. Platvorm ühendab ettevõtteid ja töötavaid spetsialiste, avades B2B ettevõtetele üsna vähe võimalusi.

45. Enam kui pooled turundajad suhtusid LinkedIn Ads’i positiivselt.

LinkedIni reklaamivõrku kasutavatest turundajatest ütles 58 protsenti, et sellel on kõrge investeeringutasuvus. Paljud arvasid, et platvormi reklaamivõrk pakub kõige paremat väärtust.

LinkedIni peetakse kõigi sotsiaalmeediaplatvormide parimaks investeeringutasuvuseks. See on umbes võrdne Facebooki omaga, kuid kõrgem kui Twitter ja YouTube.

Tänu edule, mida turundajad on LinkedIniga kogenud, plaanib umbes 42 protsenti oma reklaamieelarvet platvormi abil suurendada. See on märkimisväärselt kõrgem näitaja kui turundajad, kes plaanivad oma eelarvet vähendada, mis on umbes 11 protsenti. Seega loodetakse LinkedInilt veelgi rohkem tulu saada.

Lisafaktid

46. ​​LinkedInis on miljoneid avatud positsioone.

LinkedIn on suurepärane koht tööotsijatele, et leida uusi võimalusi. Sel aastal on LinkedInis umbes 20 miljonit avatud töökohta. Iga kuu postitatakse umbes 3 miljonit uut ametikohta!

LinkedIn-i suurepärane asi on see, et tööotsijad saavad potentsiaalsete tööandjatega otse ühendust võtta. Tänu profiilifunktsioonidele ja digitaalsele resümeele on tööandjatel ja värbajatel lihtsam välja mõelda, kas ka tööotsija on kvalifitseeritud.

47. LinkedIn on üks populaarsemaid saite maailmas.

Kui populaarne on LinkedIn? Sellele platvormile pääseb aastas sadu miljoneid inimesi. Ehkki seda ei kasutata nii sageli kui teisi sotsiaalmeedia saite, ei tähenda see, et inimesed seda saiti ei külasta.

Mitmete uuringute ja liiklusandmete kohaselt on LinkedIn 25. populaarseim sait Internetis!

48. Enam kui pooled kasutajad saavad LinkedIni mobiilseadmete kaudu.

Ehkki LinkedIn on ettevõttele suunatud platvorm, klapivad kasutajad nutitelefoni, et pääseda sellele saidile liikvel. Üle poole liiklusest, mida LinkedIn saab, tuleb nutitelefonidest ja tahvelarvutitest.

Linkedini veebisaidile pääseb juurde enamikus mobiilibrauserites. Lisaks on ettevõttel spetsiaalne rakendus, mille saab alla laadida enamikust rakenduste poodidest. Rakendus on eriti kasulik tööotsijatele. Kasutajad saavad mitte ainult vaadata avatud positsioone ükskõik kust, vaid ka seada hoiatusi, et nad saaksid teada saada, kui positsioonid muutuvad kättesaadavaks. Grupi funktsioonid ja sidesüsteemid töötavad ka rakenduses.

Järeldus

LinkedIn on revolutsiooniliselt muutnud inimeste professionaalset ühendust. Varem olid inimesed sunnitud CV-sid saatma ja tööle kandideerima. Kuigi kõik need meetodid on endiselt olemas, on LinkedIn seda protsessi üsna palju lihtsustanud.

Tänu sisuomaduste hiilgavusele on LinkedIn osutunud kasulikuks igas valdkonnas. B2B turundajad on saidil kogenud suurt edu müügivihjete loomisel, müügi suurendamisel ja uute klientide meelitamisel.

Pole tähtis, kuidas LinkedInit kasutada, see on teie tähelepanu väärt. LinkedIni saate külastada juba täna, et luua konto tasuta. Või investeerige tasulisse kavasse, et platvormist maksimaalselt kasu saada.

Meil on teie jaoks veelgi rohkem statistikat!

Twitchi statistika

Facebooki live-statistika

Väikeettevõtte statistika

Videoturunduse statistika

Mobiiliturunduse statistika

WordPressi statistika

Uberi statistika

Instagrami statistika

YouTube’i statistika

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map